Spybot aktualizacja problem?

(Stefan22) #1

niestety dalej mam to samo mimo czyszczenia rejestru przy probie aktualizacji wyskakuje blad error socket 11004? juz nie mam sily czy u was to dziala wogole i dlaczego przy instalacji aktualizacja idzie a z programu nie? szlak mnie trafia ze nie moge to naprawic

jeszcze jedno dlaczego nie moge rozwinac listy wybierz serewr do aktualizacji? lista jest cały czas pusta, moze to jest problemem?

(fiesta) #2

A skąd program ma wiedzieć z jakiego źródła pobrać aktualizacje ??

Jeszcze chyba takim geniuszemnie jest

8)

Z próżnego to i Salomon nie naleje.

Sprawdź system na obecnosc syfu innym programem.

(popula) #3

Sam spybot jest programem o podejrzanej reputacji. Czytałem już wiele razy opinie użytkowników i zawsze rada na ich problemy była jedna- Wywalić. Dobry antywir plus Ad-Aware w zupełności wystarczy. Taka moja sugestia. Wstaw logi, to zobaczysz co tam Ci się zagnieździło.

(Agatonster) #4

:? Takie stwierdzenie należałoby uzasadnić.

Nie czytałem takich opinii, ale być może nieuważnie śledzę opinie innych użytkowników powyższego programu. Zapewne część takich opinii może mieć związek z nieuwzględnieniem warunku:

Np. fenomenalna picasso

nic o tym w prezentowanym zestawieniu nie wspomina ale, choć wiedzę ma olbrzymią - zapewne nie wie wszystkiego ?

Rozjaśnij to, proszę - używam SS&D i chcę poznać prawdę... :slight_smile:

Pozdrawiam

(popula) #5

• jedynie to mam na myśli. Doświadczeni użytkownicy, nie mają takich problemów, jak rozpoznawanie co jest szkodnikiem, a co nie. Jednak na forum, piszą ludzie którzy potrzebując pomocy, dają niejako dowód doświadczenia raczej w mniejszym stopniu. Użycie określenia "wątpliwej reputacji", nie było z mojej strony próbą włączenia programu do listy cytowanej picasso (jest najlepsza bezdyskusyjnie).

(Stefan22) #6

sluchajcie nie ma co pisac o doswiadczeniu z tym programem bo uzycie go jest jesne problem polega na tym czemu to nie dziala. Uzylem tez oczywiscie Ad-ware i on sie aktualizuje i wogole smiaga ok, tak samo mam noda32 ktory tez sie aktualizuje i sygate firewall. Nie wiem co z tym spybotem jest czemu tu sie nie aktualizuje czy ich serwer wysiadl? ktos to moze sprawdzic?

(Jjoasz) #7

aktualizuje,przed chwila sprawdzilem..

dobrze ustawiony ssd chodzi bez zarzutow,korzystam od ''lat'' i nie mam z nim problemow-mozna teatimer wylaczyc,jak ktos nie korzysta z IE i ma firewall'a

(Agatonster) #8

Jeżeli regularnie sprawdzasz aktualizacje to możesz mieć taki komunikat, jak ten poniżej, a który otrzymałem przed chwilą, chcąc sprawdzić Twoje wątpliwości:

ssdgp6.th.png

Aktualizowałem wczoraj, więc nie dziwne.

Gdy aktualizujesz rzadziej, to:

Pozdrawiam

(Stefan22) #9

Agaton u ciebie jest komunikat ok, poprostu nie ma nowszych aktualizacji.

U mnie jest tak że jak instaluje spybota i dam mu opcje przy instalcji pobierz aktualizacje to on to robi al epozniej z programu jak chce sprawdzic aktualizacje to chwile szuka i wyskakuje to:

errordh9.th.jpg

i juz mi rece i majtki opadaja :slight_smile:

(Ferdek31) #10

yeeezooo masz /zablokowany? / lub używany przez inną aplikację socket czyli inaczej port 11004 i przez to się nie aktualizuje. Może jakiś trojan na nim "siedzi"?

(Stefan22) #11

no dobra a jak to sprawdzic co siedzi na tym porcie i czemu aktualizacja przy instalacji przechodzi? a pozniej nie? czemu ad-ware sie aktualizuje i nie wykrywa syfu? sytem mam swierzutki z aktualizacjami i mam noda32 i firewall bo to komp w pracy wiec wszytsko legal.

(Jjoasz) #12

zobacz w siw-system info for windows-polski progs typu everest-pokazuje otwarte porty i co na nich

(Stefan22) #13

wiec zainstalowalem siw-a cool program :))

error1hg3.th.jpg

i jeszcze jedno jak szukalem spybota to znalazlem cos takiego sbsdtools15beta.exe i zainstalowalem to najpierw a pozniej dopiero jak sie kapnalem ze to jakis tools to zainstalowalem wer 1.4, moze to cos namieszalo ale odinstalowywalem juz SB i czyscilem rejestr jv16? macie dalej jakies pomysly bo dalej to nie dziala dzis wyskoczyl socket error 10065?