Spybot - ****DisableNotif

Witam

Spybot wykrył że ktoś lub coś wyłaczyło mi AntyVira, update i firewall

Wpisy jakie wykrył to

Microsoft.WindowsSecurityCenter.AntiVirusDisableNotify: Ustawienia (Zmiany w rejestrze, nothing done)

  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\AntiVirusDisableNotify!=dword:0


Microsoft.WindowsSecurityCenter.FirewallDisableNotify: Ustawienia (Zmiany w rejestrze, nothing done)

  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\FirewallDisableNotify!=dword:0


Microsoft.WindowsSecurityCenter.UpdateDisableNotify: Ustawienia (Zmiany w rejestrze, nothing done)

  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center\UpdatesDisableNotify!=dword:0

Jak powinien wyglądać notatnik (*reg) usuwający ten problem ?

Przecież masz włączone wszystko, disable znaczy wyłącz, dword:0 znaczy że opcja jest wyłączona

czyli wyłącz jest wyłączone co znaczy że jest włączone

:slight_smile:

To co podałem jest “złe” przecież ! :expressionless:

Chcesz mi powiedzieć że SpyBot leci w kulki ?:expressionless:

Te wartości w rejestrze powinny tak wyglądać jak pokazałeś w pierwszej wypowiedzi.

:slight_smile:

jaki bezsens. To dlaczego SpyBot uznał za zagrożenie i usunął te wartości ?:expressionless:

Start >> Uruchom >> regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Security Center

klik na Security Center i sprawdź po prawej

AntiVirusDisableNotify

FirewallDisableNotify

UpdatesDisableNotify

jakie są wartości dword

:slight_smile:

0 czyli dobrze ? :expressionless: Gubie sie i sory że dupe zawracam :slight_smile:

A taki mały OffTopic, nie wiesz dlaczego mi ping skacze w CS do 300 :confused: Jeszcze 2 godziny temu miałem 40 :frowning: