Spybot-problem po usunięciu wpisów-nadal sie pojawiają

Mam problem odnośnie usunięcia wirusów, bo nie wiem jak to nazwać.Dokładnie chodzi mi o taka rzecz, jeśli przeglądam jakiekolwiek filmiki w sieci czy to youtube,czy w portalu TVN24, zaczyna mi zamulać przegladarka. Korzystam z przeglądarki FIREFOX ale dzieje sie to też w OPERZE. Ściągnąłem Spybot-Search&Destroy, przeskanowałem kompa i wykazało to co niżej załączam na screenie. Problem jest w tym że usuwam to co wykazal mi Spybot ale po jakims czasie jeśli ponownie skanuje kompa to samo mi pokazuje. Co to jest ?? Nie moge sie uporac z tym. Pozdrawiam

69aeec4c4f4f9608m.jpg

To są ciasteczka

Nie musisz ich się obawiać.

Jeżeli chcesz się ich pozbyć to po prostu czyść Cache przeglądarki (wyjdzie na to samo tyle że szybciej)

W Firefoxie możesz to robić automatycznie:

Firefox >>> Opcje >>> Prywatność -> Przechowuj i wybierz -> do zamknięcia programu Firefox

Więc wytłumaczcie mi dlaczego takie są objawy podczas ogladnia filmikow z netu :(:(:(:(:(:frowning: dlateczego Firefox zamula strasznie :(:frowning: ale tylko podczas ogladania filmikow:(:(:frowning:

Może po prostu masz za słabego kompa…

bambusik , może masz zbyt wolne łącze do oglądania filmów z Internetu.

Naciśnij Pause, poczekaj, aż cały filmik się załaduje (cały pasek postępu wypełni się na czerwono), dopiero potem włącz Play.

Chyba mnie nie zrozumiales, nie chodzi mi o buforowanie, ale napisalem ze nie filmik mi zacina ale cala przegladarka, myszka tnie wiec to nie jest od buforowania:(:(:(:frowning:

Jeśli mial byś wirusa i nadal by sie pokazywał uzyj programu Trojan Remover

Użyłem programu Troja Remover, nic nie wykrył a problem nadal wystepuje :(:frowning: wspomne ze mam swieza reinstalke systemu i dzieje sie tak od samego poczatku :(:frowning: Czy naprawde nikt nie jest w stanie mi pomoc??

Flash Player zainstalowany ?

Tak zainstalowany :frowning: w przeciwnym razie nie mogl bym nic ogladac ani sluchac. Firefox przeciez sam prosi o zainstalowanie na co sie zgodzilem i zainstalowalem:( wiec nie wiem gdzie tkwi problem:(:(:frowning:

Czy po instalacji systemu zainstalowałeś sterowniki do wszystkich podzespołów ? (płyta główna - chipset, karta graficzna, itp.)

Wszystkie sterowniki zainstalowalem poprawnie z załączonej płytki którą otrzymałem przy kupnie laptopa:(:frowning: co wiecej laps miał 256 RAMU, zmieniłem na 512 RAM, ale jak widać problem nadal wystepuje.

Sprawdź w Menadżerze zadań (zakładka procesy), który proces najbardziej obciąża procesor, gdy przeglądarka zacznie zamulać.

Firefox ;/;

Odinstaluj Mozillę Firefox programem Revo Uninstaller.

W Opcjach folderów zaznacz “Pokaż ukryte pliki i foldery”.

Odnajdź lokalizacje:

C:\Documents and Settings(Twoje konto)\Dane aplikacji\usuń folder Mozilla (jeżeli istnieje)

C:\Documents adn Settings(Twoje konto)\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\usuń folder Mozilla (jeżeli istnieje)

W opcjach folderów możesz zaznaczyć “Nie pokazuj plików systemowych i ukrytych”.

Uruchom ponownie komputer.

Zainstaluj ponownie Mozillę Firefox.

Zrobiłem dokładnie co napisałeś, ściągnąłem świeżą instalke ze stronki Firefoxa i problem nadal nie ustępuje. Po chwili jak oglądam filmik w sieci nadal Firefox robi co wcześniej.:(:frowning: Nie wiem co robić:(

Nie wiem juz co sie dzieje:( teraz problem wystepuje nawet jeśli nic nie przeglądam w Firefox. Włączam ‘‘Menadżera urządzeń’’ i zużycie procesora to 100%, wspomne że znowu mam nowa reinstalke systemu :frowning: także to nie wirus raczej. Nie wiem juz co robić. Pozdrawiam!!