Spybot Search&Destroy 2.3, problem z pierwszą aktualizacją

Itam.

Mam problem z pierwszym update tego programu. Podczas sprawdzania aktualizacji zatrzymuje się  na tym:

 

 

Pełny tekst ostatniej linijki to:

[00:00.685] [!] Execute: Format '% ’ invalid or incompatible with argument.

I na tym poprzestaje, czekałem godzinę nic się nie dzieje. Po wciśnięciu tego przycisku “Akutalizuj” nic się nie zmienia.

Program pobrany u Was. Próbowałem re-instalować program to samo. Mam AVG Internet security 2014, oczywiściem wyłączałem ochronę na czas tych prób, ale to nic nie dało. Poza tym mam dodane w AVG na zezwolenie działania tej aplikacji, w zaporze także. System to Windows 7 32bit Home premium. Przeszukałem też całe forum w poszukiwaniu tematów związanym ze Spybotem, ale nikt nie miał takiego samego, Poza tym tematy są o starszych wersjach.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc. 

 

Program jest przestarzały i niewart używania.Polecam Malwarebytes anti-malware.

Zależy mi na jakimś konkretnym, więc mógłbyś powiedzieć coś więcej o nim? Albo podać jakieś inne które są na topie teraz?

Malwarebytes anti-malware - Skuteczny skaner wykrywający i usuwający różnego rodzaju złośliwe oprogramowanie w tym wirusy, robaki, trojany, rootkity, dialery i oprogramowanie szpiegujące. Malwarebytes Anti-Malware jest bardzo prosty w obsłudze, oferuje trzy tryby skanowania (szybki, pełny i błyskawiczny). Codziennie pobiera aktualizacje, może funkcjonować jednocześnie z innymi programami zabezpieczającymi.

Wersja bezpłatna nie jest wyposażona w stałą, rezydentną ochronę (Realtime Protection Module), wersja płatna dodatkowo oferuje moduł planowania skanowania i aktualizacji.

 

Tekst z dobrych programów.

 

A co do tego Twojego programu to usuń bieżącą wersję i spróbuj pobrać najnowszą wersję z Internetu zamiast aktualizować tą którą masz…