Spybot-Search&Destroy-nowa wersja?

Znalazlam wersje 1.4.RC,(wczesniej mialam 1.4.beta2Pl),czym sie roznia?Wiem,ze beta to w fazie testowania wiec czy ta RC jest lepsza?Dlaczego u Was ciagle proponujecie i jest jedynie dostepna nadal 1.3?Jeszcze jedno pytanie-zainstalowalam ja na te poprzednia i nie wiem czy tak moze byc,czy trzeba najpierw odinstalowac starsza?

Wersja RC to już prawie wersja finalna, aczkolwiek jeszcze niefinalna.

My natomiast umieszczamy wersje już całkowicie sfinalizowane.

RC - wersje takie pokazują się na chwile przed finalną

a czemu wersje testowe mają się tu pojawiać - czekaj na wersję finalną

a czym się różnią ?? pewnie na oficjalnej stronie będą opisane różnice :slight_smile:

Bo ideą Vortalu jest przedstawianie wersji finalnych, końcowych, które już nie powinny zawierać żadnych błędów, bugów. Na Vortalu są prezentowane tylko i wyłącznie sprawdzone wersje, które nie będą sprawiały problemów z użytkowaniem oprogramowania.

Beta to wersja przed finalną, jednak dalej trwają nad nią prace i jest dopracowywana.

RC - to Release Candidate, czyli wersja nominowana do wyjścia na “scenę”, projekt prawie końcowy. Zazwyczaj w wersji następnej, finalnej, nie będzie żadnych zmian.

BTW

http://www.amnezja.org/modules.php?name … e&sid=2693

Tutaj podano najnowsze opcje, zmiany, porpawki wprowadzone w wersji SpyBot - Search & Destroy v1.4 RC 1 PL.

Dzieki za obszerne wytlumaczenie tylko czekam jeszcze na odpowiedz czy mozna instalowac na poprzednia czy nie.

Można.