Spybot-search&destroy

Interesuje mnie ten programik-czy jest dobry i potrzebny?Używam go już sporo czasu i jak coś znajdzie to jest to plik typu Tradedoubler lub Doubleclick??-co to jest ? i czy warto mieć S&D jak ma się też zaporę Outpost Firewall pro?? która też wykrywa konie trojańskie itp.

znajduje ciasteczka, niegroźne, programik średni, ja używam spyware terminatora

Miałem spyware terminatora-może być,ludzie chwalą też zone alarm i przeważnie S&D-ja nie widzę żadnych efektów. :wink:

Zapora niczego nie wykrywa, a na pewno nie usuwa, jak już to blokuje dostęp. I jak najbardziej warto mieć ten programik pomimo posiadania zapory.

To ciekawe czemu ta zapora ma skaner-którym przeskanowałem system i kwarantannę do której '‘wrzuciła’'3 pliki adware??

Sorry, swoje zdanie opierałem na starej darmowej wersji którą miałem parę lat temu i nie posiadała tego modułu, teraz odwiedziłem stronę producenta i faktycznie ma ona “antyspywara” w sobie. No ale skoro piszesz że spybot wykrywa ci szkodliwe ciasteczka to warto od czasu do czasu przescanować system i nim .

Ok’ mi S&D nie przeszkadza-nie gryzie się też z zaporą,po za tym używam Avasta którego nie którzy nie chwalą i jak na razie zero wirusów oprócz 3adware - ale to są gg,tlen,aqq. :lol: