Spybot vs Ad-Aare.? co lepsze

siemak.Chcme sie dowiedziec.Jaki program jesz lepszy

Spybot czy moze Ad-Aware.??

prosze oszczera odpowiedz lub moze jakis link co od ocen tych 2 programów… !!

według mnie obydwa są dobre i dobrrxe jest mieć je obydwa na kompie :!: :smiley:

żaden nie jest ani lepszy ani gorszy!

oba te programy są na tym samym poziomie i zalecane jest regularne skanowanie jednym i drugim programem :slight_smile:

znakomicie się uzupełniają :slight_smile:

moim zdaniem wystarczy jeden z nich, ja mam na kompie obydwa, ale odkad używam Spybota, to po uruchomieniu go i czyszczeniu Ad-Aware nigdy nic mi więcej nie znalazł. Czyli według mnie przy Spybocie ten drugi jest zbędny…

dzieki panowie za wasze sugestie.ZainstalowalemAd-Aware i mialem Spybota wiec ad-Aware wykryl mi to czego nie mółgl wyjryc spybot… wiec mam 2 asntyspyware na kompie… dzieki

rudik77

jedno uzupełnia drugie

Jeśli chcesz mieć agenta, który Ci będzie kontrolował na bierząco system to za Ad-Aware musisz zapłacić, żeby mieć Ad-Watch. Za SpyBot Search & Destroy nie musisz nic płacić - jest za free!

Oba programy są niemal równie dobre. Jednak z mojego doświadczenia wynika, że SpyBot Search & Destroy potrafi wykryć więcej.

To czego nie znajdzie mi Ad-Aware znajdzie SpySweeper (płatny).

A SpyBot Search & Destroy jest (wydaje mi się) obowiązkowy :lol:

korzystałem z dema spysweepera i powiem że jest naprawdę dobry

mogę polecić jeszcze spyware doctor też dobry program ale nie aż tak

ale za to najlepszy wg mnie jest ewido program warty polecenia co prawda płatny aale naprawdę warto

ad-ware i spybot nie są dobrymi programami ale jestem za ad-warem

umotywuj to, a nie pisz tylko suchych stwierdzeń

po drugie ewido słuzy tylko do usuwania malware, natomiast Ad-aware i Spy-bot Search & Destroy służą do usuwania różnego rodzaju szkodników i śmieci

zgadza się ale ewido również usuwa komponenty szpiegujące a adware jest też dobrym antyspyware tylko że ma płytką bazę spyware

klaustrofobian napisał:

Radzę przeczytać definicję malware w/g Wikipedii.

Ja używam obydwu, a Ad-Aware SE Personal zawsze mi jakieś spayware wykryje. Natomiast Spybot - Search & Destroy prawie zawsze nic nie wykrywa

to wcale nie znaczy że jest nieskuteczny

Skończmy już ten temat -wniosek najlepiej miec obydwa.