SpyLocked SmitfraudFix nie pomaga

proszę o pomoc.

Pojawiła się ikona na pasku zadań migając na przemian (znak zapytania i przekreślenie) i wyskakuje “system slert” o krytycznych błędach,wirusach etc. Oto log:

A może problem w tym ze masz sp1 ?

a jaki byl by z tym zwiazek, ze mam sp1 a system alert i odeslanie na strone spylocked?

jesli wiesz to wyjasnij to troche bardziej

Złączono Posta : 30.04.2007 (Pon) 17:25

oto log z silentrunners:

Ok moja pomyłka, nie ma to żadnego związku :lol:

Wystarczy zadać pytanie google.pl

proszę: http://www.google.pl/search?hl=pl&clien … lr=lang_pl

jak widzisz problem wałkowany, więc nie ma sensu o nim pisać. Napewno sobie poradzisz. Pozdrawiam

usun wpisy

Użyj SmitFraudFix z opcji 2 w trybie awaryjnym i po tym nowe logi z HJT i Silent Runners a także raport ze SmitFraudFix – plik c:\rapport.txt. :slight_smile:

usunąlem wpisy o których pisałeś. uzyłem SmitFraudfix opcja 2 tryb awaryjny. (niestety ciagla wysiwtla sie alert)

oto logi:

teraz z silent runners

raport z smitfraudfix:

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Ściągnij program KillBox, zaznacz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\System32\ilmpjy.dll

Kliknij czerwonego iksa i reset.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Po wykonaniu wklej nowy log z Silenta.

dzieki, alert zniknal.

przy odpalaniu fix.reg wyskoczyl taki komunikat:

mam nadzieje że to nic groźnego. jesli cos moze byc nie tak, prosze daj mi znac.

oto log z silentrunners:

jeszcze raz ogromniaste dzięki!!

Spróbuj dodać do rejestru FIX.REG o takiej zawartości:

A jeśli znów pojawi się taki błąd, o którym wspominałeś, wybierz start -> uruchom -> wpisz regedit i kliknij OK -> przejdź do klucza:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\SharedTaskScheduler

-> skasuj z prawokliku wartość {4233ac08-a2c4-4742-a0b4-83719613d62c} a następnie najlepiej uruchom ponownie komputer.

Po wykonaniu możesz dla pewności wkleić nowy log z Silenta.