Spysheriff

Mam problem…moja dziewczyna korzystała z kompa i w penym momencie zlapala okolo 100 trojanów. Oczywiście twierdzi, że nigdzie nie wchodziła i nic nie klikała tylko…"samo się zrobiło ", , ale niewazne…Usunalem prawie wszystko przez ad-aware i mks- vir…został mi spysheriif ( tak mysle) …na listwie mam komunikat o tym ze komputer mam zainfekowany i ze musze kliknac aby problem rozwiazac… ( YOUR COMPUTER IS INFECTED)…niestety nie za bardzo sie na tym znam…znalazlem troche w sieci ale potrzebuje pomocy…oto log

Złączono Posta : 21.12.2005 (Sro) 23:31

ewar walnij jeszcze 10 takich samych tematów,dostaniesz 10 odpowiedzi :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

za to co masz na listwie odpowiada>>>

znajdz go w systemie i wywal.Znajdziesz przez “wyszukaj”,powinien siedziec w program files albo gdzies tam :smiley:

ps

masz pirackiego windowsa chłopie 8)

jak pisałem jestem laikiem…wiec usnąłbym nawet jakiś kluczowy plik jeśli byś mi to zasugerował…dzieki za zainteresowanie…a tego pliku nie moge usunać,

Złączono Posta : 21.12.2005 (Sro) 23:58

wyskakuje mi odmowa dostepu

Aaaa,nie poczytałes tematów na forum.Musisz usunąc w tzw.trybie awaryjnym >>>>Znasz ???Wiesz jak sie tam wbić???

I szalej ,usun dziadowski plik a komunikatu juz nie uswiadczysz

ok…przebrnąłem przez tryb awaryjny…wykasowałem ten plik…kółeczko z informacja szlak trafił…niestety w międzyczasie pojawiła sie niebieska tapeta z czrna ramka i czerwonym napisem SPYWARE INFECTION…jak tego holersta mam sie pozbyc??..dzieki za góry za pomoc…ponizej obecny log

Złączono Posta : 22.12.2005 (Czw) 0:27

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki na czerwono usuń programem Pocket Killbox czyli odpalasz Killboxa zaznacz opcję Delete on Reboot następnie w polu Full Path of File to Delete wklej ścieżke:

C:** winstall.exe**

następnie program będzie pytał o restart (oczywiście zgadzasz sie)

I to samo robisz z ścieżka:

C:\WINDOWS\system32** msupdate32.dll**

Dodatkowo POCZYTAJ o usuwaniu fałszywej tapety

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

WIELKIE DZIEKI…PO 4 GODZINNEJ WALCE NARESZCIE SIE SYFA POZBYLEM NO I TAPETA WROCILA…DLA TAKIERGO OSŁA JAK JA TO SUKCES…niepokoi mnie jeszcze ta sciezka …czy wszystko z nią ok ??

O4 - HKLM\..\Run: [MCUpdateExe] C:\PROGRA~1\mcafee.com\agent\McUpdate.exe

Jest ściezka Ok - od McAfee VirusScan On-line :mrgreen:

NO I NIESTETY NIE MOGE TEGO ZNALEŹĆ NA DYSKU…jak mam uzyc killboxa skoro nie moge znaleźć tej ściezki ?

Jak nie mozesz znaleść przecież ścieźke ci podałem:

wyskakuje mi cos takiego jak wklejam tę sciezke i che usunąć…

PendingFileRenameOperations Registry Data has been Removed by External Process !

Spróbuj jeszcze raz tylko w trybie awaryjnym

Chodzi o to że procesy tego syfu usunęły akcję bo trzeba to wszystko robić TYLKO I WYŁĄCZNIE W TRYBIE AWARYJNYM. Dlatego taki komunikat :wink:

w trybie awaryjnym niestety to samo

Złączono Posta : 22.12.2005 (Czw) 10:28

tam w nawiasie przy tej sciezce jest napisane ( fille mising) …

Daj log z Silent Runners

Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

Wiekszy wirus jestes ty… ciekawe ze nikt nie reaguje na to co ty wypisujesz

Chłopie przestań ty pisać bzdury to Realtek AC97 Audio Sound

A co ty myslisz ze ktos bedzie siedział 24 na dobę na forum i czekał az musg cos wyluka

Musg luka wiecej niz Ci sie wydaje…a Ty nie zachowuj sie arogancko tylko spokojnie rób swoją robotę…I zauważ że Ci pomagam, a nie szkodzę :evil:

A koleś Progg wali babole od dłuższego czasu , polecam wycieczkę do innych działów…np. Problemy

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=59339