SpySweeper 5.8 - jak zalegalizować na rok?

Witam :slight_smile:

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w następującej kwestii. Otóż słyszałem że można legalnie mieć w/w program na rok. W tym celu trzeba napisać do kogoś z SS w celu otrzymania klucza, tak też zrobiłem i klucz otrzymałem ale co dalej? Gdzie należy ten klucz wpisać żeby mieć program na rok za darmo? Czy trzeba go instalować w jakiś specjalny sposób, czy potem gdzieś wpisać? Proszę o pomoc :slight_smile:

Daj info jak dostać keya. Pewnie musisz w opcjach poszukac, zazwyczaj keya podaje się przy instalce lub gdzieś w pomocy blisko opcji “o programie” tam czasem jest podana licencja i miejsce na klucz.

http://www.webroot.com/start kliknij, wypełnij, i czekaj :slight_smile: Musisz podać prawidłowy i działający adres e-mail bo na niego przychodzi klucz :slight_smile:

W opcjach nie ma nic takiego :frowning:

Dzięki, zaraz instalnę triala i może rozkminię :slight_smile:

“This free subscription offer is only valid for customers in possession of Spy Sweeper software acquired through a valid magazine cover disk. Completing this form will provide a license code, which can only be used in conjunction with the software included on the magazine cover.”

Masz instalkę z covera czy z neta ? Może ta instalka z covera to specjalny build.

Jak rozkminisz to daj cynka :slight_smile: