Spyware detected (wyakakujące okienka i komunikaty)

Witam… Po ściągnięciu jakiegoś pliku zainfekował mi się komp:/… Komp długo się włącza i ogólnie się zawiesza… wyskakuje jakiś komunikat ciągle treści:

I zawsze przy starcie włacza się jakaś stronka… Przeważnie o tematyce erotycznej :stuck_out_tongue:

No i jeszcz wrzucam oczywiście log z HiJacka:

:stuck_out_tongue:

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw).

W dodań/usuń programy sprawdź czy jest IntCodec jak tak to odinstaluj.

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki i foldery zaznaczone usuwasz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Użyj narzędzia SmitFraudFix w awaryjnym.

Po wykonaniu w/w dajesz nowy log z HijackThis, SilentRunners oraz raport ze SmitFraudFix c:/raport.txt

w hijacku nie musisz nawet nic ruszać, wystarczy, że puścisz smitfraudfix w awaryjnym z opcji nr 2 + zgadzasz sięna czyszczenie rejestru ( do you want to clean registry - wybierasz y), wszystko pójdzie z dymem.

I log z SilentRunners

HiJack:

przeczytaj dokładnie jak ściągnąć skrypt silent runners, (ppm na link>>zapisz jako element docelowy>>wskazujesz miesjce i zapisujesz)

Edytuj swój post i zastąp tagi quote tagami code, bo forum się rozjeżdża.

I jeszcze raport:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Spokojnie wsyzstko naprawilem i jest ok:P a z tym silentem to źle zkminiłem bo myślałem że trzeba tam wejść i dopiero jakoś zapisać ale spoko dzięki zaraz wrzucę

Złączono Posta : 07.08.2006 (Pon) 14:32

Silent:

Log jest ucięty, poczekaj na komunikat DONE i wklej całego loga.

Wiem wiem… juz poprawiłem

czysto