Spyware i FORMAT

Zaczne od tego, że mam spyware (mam WIN98) A w moim przypadku jest to tak (jak pewnie u większośći): nie da rady zmienić strony startowej, wolno działa, z austostaru nie mogę usunąć programów (tych które na pewno są od spyware), na pulpicie mam zamiast tapety ,naklejke" z textem <> ,no i wiadomości od systemu, że ktos mi chce wejść do kkompa przez port 443.

I co z tym zrobić? !!

I co musze mieć i jak sie wgrywa nowy Windows? :frowning:

Zrób skana tymi programami:

PestPatrol

Spybot Search & Destroy 1.3

Ad-aware SE Personal

Na koniec wklej loga z HijackThis 1.99

http://www.searchengines.pl/phpbb203/pl … is1.99.zip

daj na forum log z tego programu i sprawdzimy

I to na pewno pomoże? Własnie ściągam…

Może ale nie musi jeżeli to nie pomoże to jak napisałem wklej loga z HijackThis

powinnieś raz na jakiś czas sprawdzić czy nie masz jakiegoś złośliwego oprogramowania np. dobrym programem jest Spyware Doctor (darmowy lecz żeby móc korzystać z wszystkich opcji to należy go zarejestrować :))

i pamiętaj żeby syfy usuwać w trybie awaryjnym

Co do “WARNING! Your in Danger” ,to usuniesz ten problem wchodząc w: Panel sterowania>>>ekran>>>pulpit>>>dostosuj pulpit>>>Sieć WEB>>>I usuwasz wszystkie pozycje :slight_smile:

ja miałem kiedyś podobny syf i wyłącz odpowiedni plik z autostartu :smiley:

NIe rozumiem?

Ja także go nie rozumiem, Piniol napisz jaśniej o co ci dokładnie chodzi.

Kamil__ wklej loga.

chyba mu chodzi o to że wchodzisz w tryb awaryjny, skanujesz i wywalasz syf :smiley:

oto dokładnie mu chodzi 8). Kamil podaj loga z Hijacka, tam napewno coś sie kryje :stuck_out_tongue:

no chodzi mi o uruchomienie systemu w trybie awaryjnym, bo wtedy można usunąć prawie wszystko :slight_smile: