Spyware i wirusy na kompie

Ostatnio miałem kilka spywaerów i wirusów na dysku, usunąłem je, ale dla peności chciałbym aby ktoś sprawdził mi log hijackthis

Start => Uruchom => wpisz services.msc => zatrzymaj i wyłącz usługę Windows Logon Process Service następnie odpalasz HijackThis Misc Tools => Delete NT service => wpisz MSWinLogonProcService => Ok i zresetuj komputer.

Pliki usuń ręcznie będąc w trybie awaryjnym natomiast wpisy HijackThis.

Proponuję usunąć Megaupload Toolbar ponieważ jest to toolbar wątpliwej reputacji. Bowiem zbiera dane o użytkowniku i wysyła je gdzieś, nie wiadomo gdzie.

Po wykonaniu proszę pokazać nowy log z HijackThis plus z SilentRunners.

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Hmm… Usługa Windows Logon Process Service jest wyłączona.

W takim razie zatrzymaj ją (o ile jeszcze nie jest zatrzymana) i przejdź do wykonywania dalszych czynności.

Usunąłem wpisy, ale nie mogę usunąć MSWinLogonProcService. Mówi mi że usługa działa i trzeba ją wyłączyć. Jak wpisuje services.msc to jest opcja uruchom przy Windows Logon Process Service. Usunąłem już te pliki z folderu Windows i usunąłe wpisy więc gdy chcę uruchomić usługe mówi mi że się nie da, bo nie ma pliku. Co zrobić aby to usunąć? Poniżej logi zrobione przed chwilą.

Nie chce mi się usunąć ten ostatni (pogrubiona czcionka)

Usługi Windows Logon Process Service w konsoli usług (services.msc) nie uruchamiaj ponieważ jest ona szkodliwa.

Start => uruchom => wpisz cmd i kliknij OK => w konsoli, która się otworzy wpisz:

Wpis usuń HJT jeśli będzie.

Przywróć domyślne ustawienia plikowi hosts przy pomocy programu HostsXpert lub edytuj go ręcznie, opis:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 470#636470

Po wykonaniu dla pewności możesz wkleić nowe logi.

Ok. Dziękuje za pomoc