Spyware Terminator 2.0 - Skuteczność w wykrywaniu malware

(Pk Mail) #1

Witam wszystkich. Szukam, pewnie jak wielu z was, optymalnego programu antyspaware, testowałem już kilka z nich, teraz czas przyszedł na najnowszego spyware terminatora 2. Programik ciekawy, dość rozbudowany i co ważne darmowy. Jednak najważniejszą kwestią jest wykrywalność nieporządanego "syfu". Czy ktoś z was testował program pod względem skuteczności wykrywania?szczególnie w porównaniu z innymi programami tego typu. Jeśli macie jakieś dane na ten temat to proszę o konkretną odpowiedź.

(Bobofrut135) #2

Bardzo przeciętny,nic nadzwyczajnego,jedynym plusem[dla niektórych] jest rezydent.

(Kpr2877) #3

Nie wyróżnia się niczym od pozostałych Antyspware'ów.

(Góral105) #4

Tak jak wyżej - nie jest dobry w wykrywaniu malware. Tak na przyszłość nie radzę się kierować czy jest dość rozbudowany czy nie :smiley:

(Pk Mail) #5

Le macie jakieś testy czy poprostu to jest wasza opinia nie poparta faktami?

(Góral105) #6

To co ja piszę to jest moja opinia nie poparta PROFESJONALNYMI testami, ale przecież nie zawsze testy odwiercielają to, co jest w rzeczywistości.

(Bobofrut135) #7

Wątpie żeby gdzieś testowano to badziewie,chciałeś wiedzieć co sądzą o tym programie osoby które go używały to ci napisaliśmy.Nikt specjalnie dla ciebie testów nie będzie robił.

(Góral105) #8

Chyba że zapłacisz to nawet ja bym zrobił :stuck_out_tongue: