Spyware Terminator 2.0 - Skuteczność w wykrywaniu malware

Witam wszystkich. Szukam, pewnie jak wielu z was, optymalnego programu antyspaware, testowałem już kilka z nich, teraz czas przyszedł na najnowszego spyware terminatora 2. Programik ciekawy, dość rozbudowany i co ważne darmowy. Jednak najważniejszą kwestią jest wykrywalność nieporządanego “syfu”. Czy ktoś z was testował program pod względem skuteczności wykrywania?szczególnie w porównaniu z innymi programami tego typu. Jeśli macie jakieś dane na ten temat to proszę o konkretną odpowiedź.

Bardzo przeciętny,nic nadzwyczajnego,jedynym plusem[dla niektórych] jest rezydent.

Nie wyróżnia się niczym od pozostałych Antyspware’ów.

Tak jak wyżej - nie jest dobry w wykrywaniu malware. Tak na przyszłość nie radzę się kierować czy jest dość rozbudowany czy nie :smiley:

Le macie jakieś testy czy poprostu to jest wasza opinia nie poparta faktami?

To co ja piszę to jest moja opinia nie poparta PROFESJONALNYMI testami, ale przecież nie zawsze testy odwiercielają to, co jest w rzeczywistości.

Wątpie żeby gdzieś testowano to badziewie,chciałeś wiedzieć co sądzą o tym programie osoby które go używały to ci napisaliśmy.Nikt specjalnie dla ciebie testów nie będzie robił.

Chyba że zapłacisz to nawet ja bym zrobił :stuck_out_tongue: