Srodkowy przycisk w rolce w myszcie, i pytanie

(pikaczu) #1

czy ta myszka komputerowa, ma przycisk środkowy na rolce? czy trzeba coś instalować, aby działała?

(dziadek Jur) #2

Na stronie którą podałeś są wszystkie informacje na interesujący cie temat.Zajrzyj tylko do pomocy technicznej,znajdziesz tam program SetPoint po zainstalowaniu którego uzyskasz mozliwość z korzystania ze wszystkich możliwości myszy. Bez tego programu kólko działa,ale nie w pełnym zakresie.

(pikaczu) #3

dobra. dzięki

(Wincenty Pstrowski) #4

Jeśli mógłbym się wtrącić do dyskusji i coś polecić od siebie to, jakiś czas temu kupiłem taką myszkę http://www.x7.cn/en/product.asp?id=30 była dość podobna cenowo do tej, którą podałeś w linku (około 80zl) Jednak o wiele lepiej wykonana, porządnie leżąca w ręce i dociążona dość solidnym ciężarkiem więc bardzo stabilna. Ja stosuje ją nie do gier a do rysowania w CAD i sprawdza się bardzo dobrze.

(pikaczu) #5

dzięki, ale mam trochę niesprawne rece, i ja tylko piszę jednym palcem prawej rece.

(Wincenty Pstrowski) #6

Ok, rozumiem zatem, że wygodniejsza jest dla Ciebie mniejsza mysz z przyciskiem, który pozwala przewijać także w poziomie czyli taka, którą podałeś w linku w pierwszym poście. Nie chciałem wprowadzać zamieszania po prostu użytkowałem jakiś czas tego Logitecha, i był dla mnie osobiście za mały i za lekki.

pozdrawiam.

(pikaczu) #7

dobra, no to kupuję.