Srodkowy przycisk w rolce w myszcie, i pytanie

czy ta myszka komputerowa, ma przycisk środkowy na rolce? czy trzeba coś instalować, aby działała?

Na stronie którą podałeś są wszystkie informacje na interesujący cie temat.Zajrzyj tylko do pomocy technicznej,znajdziesz tam program SetPoint po zainstalowaniu którego uzyskasz mozliwość z korzystania ze wszystkich możliwości myszy. Bez tego programu kólko działa,ale nie w pełnym zakresie.

dobra. dzięki

Jeśli mógłbym się wtrącić do dyskusji i coś polecić od siebie to, jakiś czas temu kupiłem taką myszkę http://www.x7.cn/en/product.asp?id=30 była dość podobna cenowo do tej, którą podałeś w linku (około 80zl) Jednak o wiele lepiej wykonana, porządnie leżąca w ręce i dociążona dość solidnym ciężarkiem więc bardzo stabilna. Ja stosuje ją nie do gier a do rysowania w CAD i sprawdza się bardzo dobrze.

dzięki, ale mam trochę niesprawne rece, i ja tylko piszę jednym palcem prawej rece.

Ok, rozumiem zatem, że wygodniejsza jest dla Ciebie mniejsza mysz z przyciskiem, który pozwala przewijać także w poziomie czyli taka, którą podałeś w linku w pierwszym poście. Nie chciałem wprowadzać zamieszania po prostu użytkowałem jakiś czas tego Logitecha, i był dla mnie osobiście za mały i za lekki.

pozdrawiam.

dobra, no to kupuję.