St330 vista i "multimedia" nie wykrywa modemu

(underface) #1

witam mam taki problem iż mam internet od usługodawcy multimedia polska oraz modem speed touch 330 sciagnąłem sterowniki do modemu wszystko ladnie sie zainstalowalo ale gdy podpinam modem to mi go nie wykrywa jako nowys sprzęt tak jak w Xp i dorzuca do tego te sterowniki co zainstalowalem tylko wyskakjue blad ze brak sterownikow nieznane urzadzenie, dodam ze mam Viste ultimate x64

(Bula90) #2

Zadzwon do nich zeby ci modem zamienili na Motoroli NIE POTRZEBNE ŻADNE STEROWNIKI :wink: Polecam naprawde dobry modem nie mam z nim zadnych problemów (dodam ze przez 3lata zero przerw w dosyłie internetu)

(Krzysix) #3

u siebie jakimś cudem zainstalowałem stery od xp, ale u kolegi juz nie poszło zadzwonił do nich i przyjechał gość ze sterami od visty i działa bez problemu

(Luk 86) #4

a mozesz dac te sterowniki co dali twojemu koledze ??bylbym bardzo wdzieczny :frowning: nie mam neta a chce miec na laptopie a tam mam VISTA :confused:

Jesli ci to niesprawi problemu wyslij mi go albo na maila luk-86@o2.pl lub zaladuj na jakis serwer i podaj mi linka :slight_smile: mozesz na rapidshare.com lub na wyslijto.pl lub na jakikolwiek serwer abym mogl sobie to pobrac:) jakc os to wyslij mi albo na maila albo na gg tego linka oto moje gg 5531284 zawsze jestem jak nie na widocznym to na niewidocznym:) pozdrawiam