Stający obraz po powiększeniu


(Popal95) #1

Mam problem związany z tym że kiedy powiększę obraz w jakimkolwiek odtwarzaczu online obraz staje a filmik leci dalej. Szukałem odpowiedzi w google i na forum lecz nic nie znalazłem, dodam że mój komputer posiada procesor AMD(2.0Ghz) 2gb ram i kartę graficzną Nvidia Gevorce 7000M a na pokładzie zainstalowany jest Microsoft Xp z service pack 2


(Łukash) #2

Jest ServicePack 3 jak byś nie wiedział,więc i może nowsze wtyczki typu Flash Player są,jaka przeglądarka i o jakie strony chodzi np na YouTubie to się dzieje? ,wtyczki aktualne?


(Popal95) #3

Mam najnowszego flash player. Co do service pack 3 wiem że istnieje i chyba będę musiał ściągnąć. Jeśli chodzi o przeglądarkę to Mozilla Firefox i tak jak mówiłem jest to na wszystkich odtwarzaczach online oprócz Mega Video


(Łukash) #4

Załatać xp by pasowało ,czy na YT też ten problem występuje,ogólnie to z ostatnimi Flashami są same problemy,na jakiej przeglądarce to się dzieję?na każdej?


(Popal95) #5

Patrzałem oprócz Firefoxa też na Google chrome to samo


(Łukash) #6

Nie pomogę tym co napisze, ale te nowe Flashe zjadają tak proca że niedowiary ,myślę że to bardziej o to chodzi,że problem jest w Flashu.


(Popal95) #7

Dzięki za próbę pomocy zaintaluję service packa 3 i może jakoś to będzie.