Stałe ip i Rapidshare jak ściągac?

Mam taki problem posiadam stałe ip i za każdym razem jak sciągam z serwera to muszę nastepnie czekać aby pobrać następny part. Problem polega na tym że inni też posiadają ten sam adres ip i czekanie przechodzi w nieskończonoć choć nie zawsze. Czy jest jakiś program który by mi pomóg?

Wykup konto premium.

30dni użytkowania kosztuje jedyne 18złna Allegro. To nie jest na pewno majątek.

Wszelkie wskazówki co do omijania ograniczeń jest łamaniem prawa serwerów Rapidshare wiec jest i taka rada niedozwolona na tym forum.

Polecam program CryptLoad (poszukaj w Google). Co prawda nie przyspieszy ściągania, ale je zautomatyzuje. Dziwi mnie tylko, to że sam jest hostowany na rapidshare…

Miałem premium akurat tak sie składa że net dostarczany jest przez firme i na wszystkich urzytkowników jest stałe ip i nawet mając premium nie mogłem ściągać. Czasami tak mi sie udaje że coś tam zassa choćby ostatnio instrukcje obsługi routera.

Na koncie premium masz login i hasło niezależnie jakie masz ip.

Więc jaki komunikat zobaczyłeś logując się na konto rapidshare skoro nie możesz ściągać z premium??

Mam nowe konto i hasła które wpisalem do Free Dowload Manager pobieram party z notatnika i niestety FDM przelatuje przez nie nie pobuerając ich tylko zapisuje RARy po 12 kb. Nie wiem gdzie jest problem

Jeśli przez przeglądarkę jest ok to zmień ten beznadziejny downloader na RapGeta.

12kb to pobieranie kodu źródłowego strony, standardowy problem wielu programów na których chcesz sciągnąć z rapida.

a ja ci polecam jdownloader jest darmowy w java i jak się niema konta na rapidzie też styka (ssie po kolei) ponadto obsługuje naprawdę pokaźną ilość innych serwisów jak megaupload, easy share, mediafire itp itd

Hmm, może użyj proxy?

Www.hidemyass.com

Nie wiem co jest grane z tym programem w sumie za kilkanaście dni porównam go z tym co mam na pececie zainstalowany ale w tamtej wersji jak raz wpisałem hasło i login to pamietał cały czas i mogłem po jednym parcie ściągać tu nie wiem jak to zrobić w tej najnowszej wersji

Masz tu programik: http://prec.pl/

ten program “prec” niezbyt poprawnie działa, poza tym lepiej już opłaca się zakupić konto premium rapidshare