Stałe ip i Rapidshare jak ściągac?

(manfred1) #1

Mam taki problem posiadam stałe ip i za każdym razem jak sciągam z serwera to muszę nastepnie czekać aby pobrać następny part. Problem polega na tym że inni też posiadają ten sam adres ip i czekanie przechodzi w nieskończonoć choć nie zawsze. Czy jest jakiś program który by mi pomóg?

(PaPuX) #2

Wykup konto premium.

30dni użytkowania kosztuje jedyne 18złna Allegro. To nie jest na pewno majątek.

Wszelkie wskazówki co do omijania ograniczeń jest łamaniem prawa serwerów Rapidshare wiec jest i taka rada niedozwolona na tym forum.

(Darkvifon) #3

Polecam program CryptLoad (poszukaj w Google). Co prawda nie przyspieszy ściągania, ale je zautomatyzuje. Dziwi mnie tylko, to że sam jest hostowany na rapidshare...

(manfred1) #4

Miałem premium akurat tak sie składa że net dostarczany jest przez firme i na wszystkich urzytkowników jest stałe ip i nawet mając premium nie mogłem ściągać. Czasami tak mi sie udaje że coś tam zassa choćby ostatnio instrukcje obsługi routera.

(PaPuX) #5

Na koncie premium masz login i hasło niezależnie jakie masz ip.

Więc jaki komunikat zobaczyłeś logując się na konto rapidshare skoro nie możesz ściągać z premium??

(manfred1) #6

Mam nowe konto i hasła które wpisalem do Free Dowload Manager pobieram party z notatnika i niestety FDM przelatuje przez nie nie pobuerając ich tylko zapisuje RARy po 12 kb. Nie wiem gdzie jest problem

(PaPuX) #7

Jeśli przez przeglądarkę jest ok to zmień ten beznadziejny downloader na RapGeta.

12kb to pobieranie kodu źródłowego strony, standardowy problem wielu programów na których chcesz sciągnąć z rapida.

(Gremski) #8

a ja ci polecam jdownloader jest darmowy w java i jak się niema konta na rapidzie też styka (ssie po kolei) ponadto obsługuje naprawdę pokaźną ilość innych serwisów jak megaupload, easy share, mediafire itp itd

(Pawelnr1) #9

Hmm, może użyj proxy?

Www.hidemyass.com

(manfred1) #10

Nie wiem co jest grane z tym programem w sumie za kilkanaście dni porównam go z tym co mam na pececie zainstalowany ale w tamtej wersji jak raz wpisałem hasło i login to pamietał cały czas i mogłem po jednym parcie ściągać tu nie wiem jak to zrobić w tej najnowszej wersji

(Matief3) #11

Masz tu programik: http://prec.pl/

(niezDarek) #12

ten program "prec" niezbyt poprawnie działa, poza tym lepiej już opłaca się zakupić konto premium rapidshare