Stale restartujący się windows

Witam. Mam taki o to problem przy uruchamianiu komputer i do chodzi do ładowania stystemu windows to komputer momentalnie zaczyna sie restartować i tak ciągle.Nawet dzieje się tak jak chce uruchomić system awaryjny.Wyłączylem go normalnie, a jak go już włączyłem zastałem taki stan.Co może być tego powodem.Co można zrobić aby system się normalnie otworzył.Co to oznacza?

pozdrawiam i dziekuje z góry.

1.Uruchamiasz komputer i wkładasz do napędu CD/DVD płytę instalacyjną Windows XP. Musimsz się przedtem jeszcze upewnić, czy w BIOS-ie ustaliłeś odpowiednią kolejność bootowania: pierwszym napędem, z którego ma być podejmowana próba uruchomienia systemu, powinien być napęd krążków CD/DVD.

  1. Czekasz chwilę na załadowanie setupu Windows XP. Następnie w menu Zapraszamy do programu instalacyjnego wybierasz opcję Instalacji (klawisz [Enter]), a pomijasz wariant naprawy systemu Windows XP (klawisz [R]) - wbrew temu, co na pierwszy rzut oka wydaje się w tej sytuacji bardziej odpowiednie.

  2. W następnym kroku instalator przeszuka dysk i znajdzie dotychczasową instalację Windows. Dopiero teraz wybierasz opcję naprawy systemu - klawisz [R]. Musisz się uzbroić w cierpliwość, i czekać ok 20-30 min. Po zakończeniu tego procesu wyjmujesz płytę Windows XP z napędu i restartujesz komputer.

Powinno już być wszystko ok