Stalker czyste Niebo - blad, wiadomosc o emisji

(Koks497) #1

Witam!!

Mam problem z gra stalker clear sky , wyszedlem wlasnie magazynow wojskowych i weszlem do czerwonego lasu aby dostac dalsze informacje od lesnika, gdy dostaje wiadomosc o emisji ze trzeba sie zchowac to gra nagle sie zawisze i kaplica :stuck_out_tongue:

Wersja 1.5.04 ....

Nie mam pojecia o co moze chodzic, jak do tej pory nie mialem zadnych problemow z gra atu nagle ... .

Mial ktos juz taki problem , albo wiecie moze jak go rozwiazac ?

Prosze o sugestie ,

Pozdrawiam.

(Onimusza666) #2

Gra jak i pierwsza cz臋艣膰 zbugowana- du偶o ludzi na ni膮 narzeka -nie wiem jak moja wersja 1.4 bo nie gra艂em ,tzn.troch臋 sam pocz膮tek ,potem musia艂em reinstalowa膰 windowsa i wszystko mi przepad艂o.Na razie nie chce mi si臋 w to gra膰 mam inne gry kt贸re musz臋 zacz膮膰 od nowa.I problemy z tym zwi膮zane np. Nedd For Speed MW nie chce mi dzia艂a膰 偶e niby mam stary directX-艣miechu warte jak pad艂 system to zainstalowa艂em z czerwca tego roku-wcze艣niej na pewno mia艂em starszy i gr臋 przeszed艂em w 100%. Po prostu tak jest z grami nie wiadomo co im przeszkadza? kodeki albo co艣 innego :o A co do Stalkera to w opisie nic nie ma na ten temat :stuck_out_tongue: Pozdrawiam

(Wujek 15) #3
  1. Start >>> Uruchom

2. Wpisz D:\AutoRun.exe -DXInstalled

3. Uruchom instalacj臋 ponownie.

* W miejsce D wpisz swoj膮 liter臋 nap臋du CD/DVD w kt贸rym znajduje si臋 p艂yta

(Onimusza666) #4

U mnie ten spos贸b nie dzia艂a-nawet ''r臋czne"wgranie direxa z p艂ytki z NFS mo偶e jak bym wcale wywali艂 direxa z kompa to by co艣 posz艂o ale nie wiem gdzie jest 偶eby usun膮膰 i czy to bezpieczne bo jak skasowa艂em serwis pak2 to mia艂em ekran b艂臋du stop :lol:

(Wi Ge) #5

Mia艂em podobny problem - przy pr贸bie przej艣cia "do obszaru anomalii" w Czerwonym Lesie. Przeinstalowa艂em gr臋 i nic nie pomaga艂o. Przypadkowo znalaz艂em rozwi膮zanie. Na tym etapie bowiem gra jest liniowa - tzn. musisz wykona膰 pomy艣lnie zadany quest. Oznacza to 偶e musisz za艂atwi膰 gostk贸w w zasadzce przy zwalonym mo艣cie - uzyska膰 informacj臋 偶e wykona艂e艣 zadanie (rozwali艂e艣 wszystkich stalker贸w). Dopiero teraz idziesz po PDA martwego stalkera a nast臋pnie do kolejnej anomalii. Musisz mie膰 przy tym kilka apteczek bo b臋dziesz przechodzi艂 przez obszar silnie ska偶ony.

(Koks497) #6

To juz mam z glowy xD Jestem dalej , juz po rozmowie z lesnikiem.

A co do problemu to sam sie rozwiazal , po ktorejs probie wczytania ''sejwa'' bylo wszystko ok .... Oo