STALKER Czyste Niebo,warto kupić?

(SeBoLaS) #1

Witam,mam do was pytanie czy Czyste niebo jest warte zainteresowania się nim czy też ominąć tą pozycję??Pytam bo ma już Cień Czarnobyla i nie wiem czy warto kupić nowego STALKERA.Pozdrawiam

(Konrad93) #2

Wg mnie warto :smiley: To coś na styl GOTHICA tylko w innej epoce ^^ ffabuła ciekawe i ogólnie fajna :]

(Patricko) #3

Jak podobała Ci się poprzednia część to jak najbardziej kupuj.

W grze odwiedzisz stare miejsca z pierwszej części, oraz wejdziesz tam gdzie wcześniej nie mogłeś.

Jednak jeśli szukasz kolejnej strzelanki, to nie polecam.

Lepiej zainwestuj w Crysisa Warhead. STALKER to pozycja na nieco dłuższą chwilę, w której poza strzelaniem trzeba wykonywać sporo innych rzeczy.

Choćby szukanie artefaktów, które czasami jest bardzo nudne. Przynajmniej mnie nudziło. Również bieganie z jednego miejsca do drugiego...

Chociaż w drugiej części można użyć transportu do danego punktu, co jest jakimś udogodnieniem.

A w Crysisie po prostu idziesz do przodu, albo na piechtę albo pojazdami, w okół dzieję się sporo, i można się naprawdę dobrze bawić.

Szczególnie moment z jazdą na pociągu jest bardzo fajny, chyba najlepszy element w grze.

Ale tak jak mówię. STALKER Clear Sky jest raczej dla fanów pierwszej części.

Mi się osobiście nie spodobała zarówno część pierwsza jak i druga.

Ale jak Ty lubisz takie klimaty, to nie powinieneś żałować zakupu.

(Pawel Ryglicki) #4

Tak i tylko dla tych co im się ta część spodobała ja nie grałem w 1 i clear sky mnie zawiódł nie spodobał mi się

(SeBoLaS) #5

Słyszałem że w tej części słabo postarali się z lokacjami typu miasta zabudowania,tylko lata się po polanach,prawda to ??:smiley:

(Konrad93) #6

Tak tylko bagna, zarośla, woda itp....

(.dev) #7

Jeśli lubisz, gry z fabułą, FPS i do tego elementy RPG, to kup stalkera, nie zawiedziesz się na nim, a jak piszesz że masz jedynkę (chyba przeszedłeś ?), to poznasz wiele scen które miały być w SoC, zabudowań dużo nie ma jedynie jakieś wioski, czy czasem jakieś stare domy, ale takie latanie po łąkach w nocy (a noce są bardzo ciemne) z latarką, dodaje tylko klimatu, który i tak jest miażdżący, do tego wojny frakcji, szukanie artefaktów, nowe lokację np. Limańsk który wygląda niesamowicie czy przechadzka w nocy po czerwonym lesie, więc jak przeszedłeś SoC, to warto się zainteresować Clear Sky'em, bo jest to naprawdę dobra gra.

(Onimusza666) #8

tylko dla zapaleńców. Jedynkę przeszedłem raz potem to tylko na kodach .Clear Scy mi się nie podoba jeszcze nie wyszedłem z bagien , normalnie szkoda mi czasu może jak nie będę miał w co grać to może i to przejdę :stuck_out_tongue:

(SeBoLaS) #9

Ok dzięki za waszą opinnię,już zamówiłem na allegro.Pogramy zobaczymy :smiley:

(M Ankiewicz) #10

http://www.fantasmagieria.net/ ostatni ich podcast rusza Stalkera mniej więcej w połowie. Można posłuchać.

W ogóle polecam ich podcasty ;]

(Nismo Skyline) #11

Apropos nowych lokalizacji . TO tylko samodzielny dodatek więc są tu stare lokalizacje plus kilka nowych.

Wracając do tematu to warto kupić grę, gdyż ten klimat jest po prostu bezcenny. Gra jest trochę krótka i strasznie zbugowana ale i tak polecam xD

(Elfuego1) #12

to shit jak bedzie za 20 zeta to warto go kupic

(.dev) #13

Jak grasz na najniższym poziomie trudności to jest krótka, zagraj na weteranie lub mistrzu to nie będzie już taka krótka, u mnie nie ma bugów, czyżbym dostał specjalny egzemplarz bez bugów ?

Nie podoba Ci się to nie graj i nie pisz takich bzdur.

(Elfuego1) #14

to gówwno sprzedałem i nie chce więcej takich produktów oglądać ,żeby czekać w pizdu na 5 patchy ,i tak je o dupe otłuc.jakich bzdur to dziadostwo nie wart tych pieniędzy, to co że ma kilimat , klimat to nie wszystko,na viscie to prawie nie grywalne było. zresztą to nie moja tylko ocena wielu tak sądzi.kupiłem to se moge krytykować . stalker shit