STALKER Czyste Niebo,warto kupić?

Witam,mam do was pytanie czy Czyste niebo jest warte zainteresowania się nim czy też ominąć tą pozycję??Pytam bo ma już Cień Czarnobyla i nie wiem czy warto kupić nowego STALKERA.Pozdrawiam

Wg mnie warto :smiley: To coś na styl GOTHICA tylko w innej epoce ^^ ffabuła ciekawe i ogólnie fajna :]

Jak podobała Ci się poprzednia część to jak najbardziej kupuj.

W grze odwiedzisz stare miejsca z pierwszej części, oraz wejdziesz tam gdzie wcześniej nie mogłeś.

Jednak jeśli szukasz kolejnej strzelanki, to nie polecam.

Lepiej zainwestuj w Crysisa Warhead. STALKER to pozycja na nieco dłuższą chwilę, w której poza strzelaniem trzeba wykonywać sporo innych rzeczy.

Choćby szukanie artefaktów, które czasami jest bardzo nudne. Przynajmniej mnie nudziło. Również bieganie z jednego miejsca do drugiego…

Chociaż w drugiej części można użyć transportu do danego punktu, co jest jakimś udogodnieniem.

A w Crysisie po prostu idziesz do przodu, albo na piechtę albo pojazdami, w okół dzieję się sporo, i można się naprawdę dobrze bawić.

Szczególnie moment z jazdą na pociągu jest bardzo fajny, chyba najlepszy element w grze.

Ale tak jak mówię. STALKER Clear Sky jest raczej dla fanów pierwszej części.

Mi się osobiście nie spodobała zarówno część pierwsza jak i druga.

Ale jak Ty lubisz takie klimaty, to nie powinieneś żałować zakupu.

Tak i tylko dla tych co im się ta część spodobała ja nie grałem w 1 i clear sky mnie zawiódł nie spodobał mi się

Słyszałem że w tej części słabo postarali się z lokacjami typu miasta zabudowania,tylko lata się po polanach,prawda to ??:smiley:

Tak tylko bagna, zarośla, woda itp…

Jeśli lubisz, gry z fabułą, FPS i do tego elementy RPG, to kup stalkera, nie zawiedziesz się na nim, a jak piszesz że masz jedynkę (chyba przeszedłeś ?), to poznasz wiele scen które miały być w SoC, zabudowań dużo nie ma jedynie jakieś wioski, czy czasem jakieś stare domy, ale takie latanie po łąkach w nocy (a noce są bardzo ciemne) z latarką, dodaje tylko klimatu, który i tak jest miażdżący, do tego wojny frakcji, szukanie artefaktów, nowe lokację np. Limańsk który wygląda niesamowicie czy przechadzka w nocy po czerwonym lesie, więc jak przeszedłeś SoC, to warto się zainteresować Clear Sky’em, bo jest to naprawdę dobra gra.

tylko dla zapaleńców. Jedynkę przeszedłem raz potem to tylko na kodach .Clear Scy mi się nie podoba jeszcze nie wyszedłem z bagien , normalnie szkoda mi czasu może jak nie będę miał w co grać to może i to przejdę :stuck_out_tongue:

Ok dzięki za waszą opinnię,już zamówiłem na allegro.Pogramy zobaczymy :smiley:

http://www.fantasmagieria.net/ ostatni ich podcast rusza Stalkera mniej więcej w połowie. Można posłuchać.

W ogóle polecam ich podcasty ;]

Apropos nowych lokalizacji . TO tylko samodzielny dodatek więc są tu stare lokalizacje plus kilka nowych.

Wracając do tematu to warto kupić grę, gdyż ten klimat jest po prostu bezcenny. Gra jest trochę krótka i strasznie zbugowana ale i tak polecam xD

to ■■■■ jak bedzie za 20 zeta to warto go kupic

Jak grasz na najniższym poziomie trudności to jest krótka, zagraj na weteranie lub mistrzu to nie będzie już taka krótka, u mnie nie ma bugów, czyżbym dostał specjalny egzemplarz bez bugów ?

Nie podoba Ci się to nie graj i nie pisz takich bzdur.

to gówwno sprzedałem i nie chce więcej takich produktów oglądać ,żeby czekać w pizdu na 5 patchy ,i tak je o dupe otłuc.jakich bzdur to dziadostwo nie wart tych pieniędzy, to co że ma kilimat , klimat to nie wszystko,na viscie to prawie nie grywalne było. zresztą to nie moja tylko ocena wielu tak sądzi.kupiłem to se moge krytykować . stalker ■■■■