STALKER i pytanie z wielkim spojlerem

Witam i odrazu spojler(Ci ktorzy sa w trakcie gry i niechca sobie zepsuc zabawy nieczytac) :

Przeszedlem dzisiaj STALKERA tzn. doszedlem do spelniacza zyczen i mialem zakonczenie takie ,ze pieniadze spadaly i wtedy wszystko sie na mnie ?! lub kto to byl zawalily … zastanawia mnie tylko to,ze w moim PDa mialem zadanie zeby zabic strieloka , niewykonalem go … czy mozna je jakos wykonac ? ktos doszedl juz do tego kto to strielok ? czy przypadkiem ‘‘my’’ w grze niejestesmy striellokiem ? Jeszcze jedno male pytanko czy istnieje mozliwosc w grze aby dolaczyc do powinnosci ?

ps. odpowiadajac piszcie tez zolta czcionka zeby innym zabawy niepsuc :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

Po pierwsze, jednym z warunków skończenia gry bez zakońćzenia money jest posiadanie przy sobie mniej niż 50k rubli.

Tak, to my jesteśmy Striellokiem.

areh Przeszedles Stalkera calego ? Bo jesli chodzi o zadanie z striellokiem to raz spotkalem sie z takim kolesiem w kordonie i powiedzial mi zebym szukal jakiejs osoby w kryjowce strielloka w instytucie Apogeum czy jakos tak … nieznalazlem tej kryjowki tam :frowning:

Idzie w ogole jakos rozwiazac ten quest z tym striellokiem ?

Nie, nie przeszedłem. O tym wszystkim wiem z forów, artykułów w necie itp.