Stalker, jade empire

pierwsza z nich- ma ją mój brat, mnie akurat sama gra nie interesuje, ale to co się z nią dzieje

przy instalacji wszystko bylo ok, wlacznie ze sprawdzeniem zgodnosci sprzetu. po tym jak uruchomi sie gre w miejscu gdzie prawdopodobnie powinno znajdowac si menu gry, poza dźwiękiem jest tylko czarny ekran. raz udalo sie jakos (jakims cudem) wejsc do misji i przy probie ruszania myszka obraz znowu zamienial sie w ciemne tlo. ciekawi mnie co to moze byc- karta g. ale dlaczego nie ma menu?

Jade empire- prawda jest taka ze sam opis gry zaciekawia ale zeby sprobowac czy warto troche glupio wydac stowke. niestety nie wszyscy producenci mysla by dac demowke, wiec postanowilam zamiast niej sciagnac ripa bez muzy i filmów (ok. 600mb) i tak sposob mial byc prosty: rozpakowac, otworzyc setup.bat. po wszystkim za pomoca jade empire.exe odpalic. wszystko poszlo bez problemu, do momentu odpalenia gry. pojawila sie wprawdzie ramka, w ktorej mozna bylo wcisnac “play” ale po wcisnieciu pojawily sie na ekranie dwa obrazki i gra sie wylaczyla (zadna zmiana w ustawieniach, by nie pojawialy sie filmiki nie pomaga).

nie myslcie o zadnym piractwie (pierwszy przypadek- gra brata-chyba orginal, drugi- po prostu spr przed kupnem-brak dema)

Jesli macie pomysl na te dwie “anomalie” to prosze napiszcie

jak karta graficzna???

directx zaktualizowany?

zainstaluj nowe sterowniki, bo to nowe gry i powinno smigac

ania_xyz mam ten sam problem z S.T.A.L.K.E.R’em … :cry:

co do karty wstyd sie przyznac, ale w koncu to wina mojego brata-

GIGABYTE RADEON 9250 128MB

i pytanie gdzie moge znalezc najlepsze sterowniki do tej karty gdyz szukam i nic…

Siema ma sprawe! !!

Zainstalowalem u siebie najnowsze demo S.T.A.L.K.E.R.'a Multiplayer Beta i na moim kompie AMD Sempron 2500+ GeForce 6600Ultra 256MB i 1GB ram 400Mhz chodzil bardzo ladnie jakies 45 Fps na Wysokich :mrgreen: detalach i statycznych refleksach czyli(PIxel Shader 2.0) przy rozdzielczosci 1024x768.Czy pelna wersja S.T.A.L.K.E.R.'a tez bedzie mi tak chodzic ???

nie - bo beta byl pisany tez pod dx 8 a full tylko na 9c

Na 99% tak, albo i lepiej, bo zawsze coś w porównaniu z betami poprawiają (polska premiera już w piątek :), zaskurniaki już czekają w portfelu :D)

hmm juz nieweim kogo mam słuchac czy areh’a czy badur’a :frowning:

Badur do ciebie pytanie!! Skoro mowisz ze niebedzie chodzic tak samo to o ile wolniej bedzie chodzic?

X3rko-4Fun

bedzie chodzil tak samo albo lepiej. Napewno. Na 100%

Mam już S.T.A.L.K.E.R.'a od jakiegos tygodnia i chodzi mi bardzo dobrze na wysokich detalach przy rozdzielczosci 1024x768! !!