Stalker - problem z włączeniem gry

Witam!

Mam duży problem. Mam Stalkera, ale niestety po zainstalowaniu okazało się, że gra nie chodzi. O dziwo mój komputer spełnia minimalne wymagania gry. Kiedy wchodzę w grę pokazują się początkowe filmiki producentów, a potem czarny ekran i kursor… Nic więcej. Czy mógłby mi ktoś pomóc? Byłbym bardzo wdzięczny :slight_smile:

My Komp:

System: Windows XP Professional

Procesor: 1.8 GHz

RAM: 512

Grafika: Radeon 9200SE

To chyba te najważniejsze. Gdyby ktoś mógłby mi pomóc to bardzo proszę ;]

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest jeszcze tu przetestuj

Ściągasz program 3d Analyzer -> po odpaleniu klikasz select i wybierasz plik uruchomieniowy gry(w tym przypadku XR_3DA.exe) -> w programie zaznaczasz force max. pixel shader version 1.1 -> klikasz RUN i grasz :wink:

Co dziwne na na niższym modelu karty - Radeonie 9000 gra uruchamia się normalnie :?

Eh pokazuje mi że mam coś z grafiką i prockiem… Hmmm… Trudno, chyba będę musiał poczekać na lepszy sprzęt, a dopiero później sobie zagrać. Dzięki za szybką odpowiedź :slight_smile:

Sprawdzę i dam znać …

Gra działa własnie tym sposobem. Fakt ze grafika sie tnie i laguje ale działa :smiley:

Miło że na forum są ludzie którzy chcą pomóc ;]

Dziękuje

Złączono Posta : 10.06.2007 (Nie) 21:49

Mam jeszcze jeden problem. Podczas gry nie widze wziętej do ręki broni… Wiem że prawym klawiszem myszy można lepiej przycelować z broni, ale ja jej nie widze… Może mi ktoś pomóc? Wie ktoś o co chodzi? i jak to naprawić?