Stalker - przewodnik w Kordonie

po wyjściu z lab x16 lub x18, nie pamiętam dokładnie, ale chodzi o to z emitorem fal psi

pojawiło mi się w PDA, że mam iść do Kordonu do jakiegoś przewodnika, no ale wypadło mi to z głowy i teraz siedzę już w Prypeci i się zastanawiam czy jest konieczna rozmowa z przewodnikiem, czy też nie jest konieczna?

pytam, bo spory kawał drogi jest z Prypeci do Kordonu, a na planszach gry raczej więcej nieprzyjaźnie nastawionych, niż na odwrót

w poradniku z gry-online.pl, niestety nie ma informacji czy jest to wymagane do przejścia gry… jedynie wzmianka, że quest sam w sobie istnieje

pójscie do niego odsłoni ci kolejną misje. TA misja zmienia zakończenie na najlepsze

o matko, nie chce mi się :smiley:

trudno będzie gorsze zakończenie :smiley:

lepsze zakończenie = dodatkowa misja :smiley: całkiem ciekawa latasz po elektrowni w Czarnobylu :D. w trakcie tej misji będzie też dodatkowa pokazówka

chyba siłą rzeczy będę musiał iść tam i jeszcze raz przejść wszystko w czerwonym lasie, mam nadzieję że tylko od czerwonego lasu, bo autozapis zrobił mi się jak krwawiłem i teraz gra ładuje się, a ja od razu leżę martwy i tak w kółko :frowning: , to przed czerwonym lasem pójdę do Kordonu i go znajdę :slight_smile:

BTW, wiesz może gdzie on stoi, bo na mapie w PDA nie jest chyba zaznaczony