STALKER , wywalanie z gry

Witam !

Mam orginalna wersje stalkera ( w jezyku niemieckim ale sciagnelem spolszczenie ) … no i czasami mnie wywala poprostu z gry !

Gram sobie gram … a nagle … cak … i wywalilo mnie z gry , niezdazylem zapisac ani nic.

Mam zainstalowanego najnowszego patcha … .

Co do wywalania z gry to niema konkretnej zasady , czasami wywala po 2 h gry a czasami wcale niewywali a czasami wywali nawet po 20 min gry … .

Mial ktos z was cos podobnego i wie moze jak temu zopobiec ?

Moja konfiguracja w podpisie , niejest to wina detali , sa ustawione tak ze gra dziala plynnie … .

Pozdrawiam :slight_smile:

A co się dzieje, gdy nie masz zainstalowanego spolszczenia ?

Wg mnie to może być wina spolszczenia

tzn. zainstalowanego … ono niejest zainstalowane tylko jeden pliczek jest podmieniony.

A co sie dzieje jak niemam zainstalowanego spolszczenia ?

Szczerze mowiac to wtedy mnie niewywalalo ale prawde mowiac moje sesje trwaly po 10 min takze niemaialo mnie wsumie z czego wywalic … waje mi sie,ze by niewywalalo…

a wina spolszczenia do niejest raczej napewno … albo duzo osob tak mialo ze ze spolszczeniem ich wywalalo ?

pozdrawiam.


Juz chyba rozwiazalem problem tzn. od jakiegos czasu mnie wcale niewywala z gry .

Poprostu wylczylem avasta … on mi wszystko chyba chrzanil … hmmm… tak samo jak jakis film ogladam na kompie i avast jest wlaczone to film mi sie zacina … !?

Powalony ten antywirus , musze jakiegos innego zainstalowac .

Pozdrawiam.