Stan Gotowosci/Wstrzymania nie działa

Witam,

niektórzy znają już ten mój problem. Pisałem o nim wcześniej jednak nie otrzymałem odpowiedzi. A więc zainstalowałem już na nowo Windowsa XP Pro SP2, teraz zaktualizowałem Dodatek SP2 do SP3.

I dalej mam ten sam problem. Wciskam Start > Wyłącz komputer > Stan wstrzymania i komputer przechodzi w stan wstrzymania. Lampka mryga, wciskam enter i komputer wznawia pracę. Gdy jest już ekran Logowania, proszony jestem o wpisanie hasła do konta i naglę komputer się wyłącza. Po chwili startuje i ładuje Windowsa. ;/

Wydaje mi się, że to nie wina Windy, bo mam nowy system. Nie mam pojęcia co może być nie tak. Dać raport z Everesta?

Wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii.

Aby dowiedzieć się czego dotyczył bluescreen (zapewne występuje), odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Klik

Daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

http://forum.purepc.pl/temat/faq/8/debugger-windows-lekarstwo-na-blue-screen-i-resety/104416/#entry1167930

Takiego folderu jak minidump nigdzie nie mam, przeszukałem cały dysk i nic. :frowning:

Dodam, że po wznowieniu laptop po prostu siada, jakbym wyłączył kompa z prądu. I po kilku sekundach startuje jakbym chciał go włączyć przyciskiem.