Stan przekierowania... [Opera 10.20 build 1895]

Hej!

Posiadam Operę 10.20 Bulid 1895. Przy wylogowywaniu się z poczty [wp.pl] wyskoczył mi taki komunikat :

http://i47.tinypic.com/etsfw9.png

A to dobrze nie wróży. Wiem, że to kuzyn też miał, gdzieś coś nacisnął i się naprawiło. Jednak było to na stabilnej operze, jeszcze 9.6x.

Tak więc, czy ktoś może mi pomóc się tego pozbyć, aby było jak dawnej?

Z góry dzięki za pomoc,

pozdrawiam.

narzędzia → preferencje → zaawansowane → sieć

zaptaszkuj: pozwól na automatyczne przekierowanie i przekazuj dane stron odsyłających

Mnie też czasem na tej poczcie wyskakuje taki komunikat :slight_smile:

O 10.10(1893)

Ok, wszedłem w tam, gdzie napisałeś i zobaczyłem to :

153sjls.png

Mam to wszystko zaptaszkowane. Pomyślałem, że się samo naprawiło, jednak wchodzę i nadal to samo.

@edit : poprawiłem obrazek, zły mi się wstawił :slight_smile:

a jeszcze sprawdź czy masz zaptaszkowane Narzędzia>szybka konfiguracja>Przekazuj dane stron odsyłających

Wyczyść cache

Właśnie spróbowałem wejść kilka razy na pocztę wp. Za pierwszym razem miałem komunikat o przekierowaniu, a dwa razy nie :smiley: . Ja mam tą pocztę dodaną do poczty Opery i zaptaszkowane żeby usuwać wiadomości po usunięciu z Opery, tak to “rozwiązałem”. (zaptaszkowane mam tak samo jak na Twoim screenie)

Tak, mam to zaptaszkowane.

Wyczyściłem.

:wink:

Rozwiązanie to nie jest dobre, ponieważ problem jest dalej. Wyskoczy mi na jakieś innej stronie czy coś i klapa.

Niezbytnio uśmiecha mi się korzystanie z Operowej poczty, gdyż wolę przez WWW :wink:

Tak więc - problem jest nadal, nie wiem co to jest ani skąd to się wzięło :frowning:

Dodane 15.12.2009 (Wt) 16:19

Dzięki za zainteresowanie…

Problem rozwiązany…