Stan wstrzymania a programy p2p

Oczywiście że tak. Dlatego znajdz plik który posiada więcej osób. Choć to nie zawsze sie da :smiley:

mogą Ci przerwe w dostawie prądu zrobić w nocy i też doopa zbita nici z pobierania :stuck_out_tongue:

Morał z tego taki ze jak będziesz myślał że może sie to i tamto zdarzyć to nigdy nic nie ściągniesz. Musisz zostawić kompa a efekt będzie jaki będzie. :smiley:

A! byłbym ostrożniejszy jeśli chłodzisz kompa cieczą (WC) :wink:

dobre słowa lazikar :slight_smile: efekt jakiś bedzie :slight_smile:

Komputery to takie dziwne urządzenia że praktycznie wskazane jest aby chodziły non stop. Wyłączanie go powoduje dla podzespołów swego rodzaju “szok”, także o przegrzanie raczej się nie martw.

Pozdrawiam lammar

Oto screen ze Sped Fana:

1.jpg

Co o tym sądzicie :?:

Temperaturka procka trochę duża 58 stopni. Ale zapewne nic złego się nie dzieje. Musisz poobserwować przez jakiś czas napewno będzie się wachać. Ja mam teraz 55 stopni i nie jest w tym nic dziwnego. Jak dla mnie masz wszystko ok. :smiley:

ze masz hałaśliwy wiatrak :smiley:

troche dużo tych temp :?

słabe masz napięcia -5, -12 :stuck_out_tongue:

napisz reszte cfg, jaki procek i mobo :?:

ja na Tualatinie 1200@1490 1,47@1,6V mam 47-49*C, co jest prawdą, posiadam zmeininy system chłodzenia, i mam abita, a on zawyża tempertaurki 7-10*C w góre, pozatym radaitor mam ledwo ciepły!

Mógłbyś jaśniej :?: Gdzie to znajdę… Bo procek to mam Intel Pentium IV

3.0 GHz

Skąd wiesz :?: Właśnie to mnie najbardziej wkurza, ale idzie sie przyzwyczaić :smiley:

Cfg - Configuration

MOBO - MOtherBOard

znajdziesz w kompie :stuck_out_tongue: oile dobze znasz części jakie posiadasz :wink: anpisz jeszcze jaka zasiłka :wink:

upade:

bo widze po ilości rpm :smiley: co powiesz na to ze ja na karcie graficznej mam 6000rpm :smiley: i wiem jak to hasa, ale dobrze wyoliwione wentylki to powód do sukcesu :slight_smile:

otwórz obudowe, to wątpie ze uśniesz :stuck_out_tongue:

Z tym może być gorzej :stuck_out_tongue:

Skąd wie. Pewno ze screna. Zobacz obroty wiatraka. :smiley:

hahhaha a to żeś mnie teraz rozwalił :smiley:

weś kart gwarancyjna i se zobacz :wink: lub Aida32

Możesz obliczyć, ile twój Kopm zje energi. Sprawdź w stan licznika. Potem włącz kompa na godzinę (nie używaj w tym czasie elektryczności) :lol:

Sprawdź znowu po godzinie. Będziesz mógł obliczyć, ile prądu zjadł w tym czasie i ile zje w nocy. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Co do pobierania pliku w trybie czuwania kompa,to przypuszczam,że plik może być dalej pobierany,ponieważ ja mam w KAZIE opcję “Dodatkowa szerokość pasma,kiedy komputer jest w trybie czuwania”.Taka opcja oznacza chyba,że jest to możliwe.

POZDRAWIAM!!