Stan wstrzymania

Czemu nie mam ikonki “Stan wstrzyamania” w winXP?

A miałeś ją wcześniej? I jaką masz wersję XP?

Nie miałem od początku.

Mam Professionala

Myślę, że masz oryginał, bo jeśli nie to możliwe, że może nie być tej ikonki. Albo jeszcze może nie być jakiegoś pliku na CD i tak się zainstalowało. Pożycz od kogoś inną płytę CD z Windowsem i zobacz czy ikonka będzie :slight_smile:

Chwila: może ja źle napisałem: ikonka jest tylko “zgaszona” i dlatego pomyślałem, że to może wina jakichś ustawień w systemie

A to ciekawe, bo kiedys tesh mialem wyszarzona ikone “stan wstrzymania”, ale to po kilku dniach samo przeszlo i w tej chwili mam ikony zywe i kolorowe :lol: Rozwiazanie tego elementu jest zatem interesujace i dla mnie… :smiley:

Pewnie masz wyłączoną opcje Stanu Wsztrzymania, sprawdź to.

Gdzie się włącza tą opcję?

W Panelu Sterowania i opcje zasialania, potem na zakładkę Hibernacja (jeżeli się nie mylę).

Nie mam takiej zakładki…

Sorki. Dokładnie niepamiętam bo, siedze na innym kompie. Jutro Ci odpowiem na to.

Dziwne, bo ja mam. Też mam XP. Ja jestem za tym, że jednak nie masz pełnego CD(nie ma na nim wszystkich plików).

Oryginalny Windows XP Professional

No ja w chacie sprawdzałem to mam taką zakładkę.

Oryginalny czy nie oryginalny to nie ma znaczenia dla tego problemu (nie napiszę dlaczego tak twierdze z pewnych powodów :P, wiekszość sie domyśli dlaczego). Zresztą pietras odpisał że ma oryginalny więc nie rozumiem czemu się upierasz przy swoim zdaniu. Jak nie masz pojęcia o problemie to nie wypowiadaj sie na forum bo chyba liczy się jakość postów a nie ich ilość (jeśli się myle to proszę moderatora o jego zdanie).

Ja osobiscie nie wiem dlaczego nie ma tej zakładki. Może jest to sprawa płyty głównej która nie obsługuje trybu wstrzymania, albo coś sie skopało przy instalacji windy i trzeba zrobić reinstalke.

Tego posta napisałem dlatego że denerwują mnie bezsensowne i nie podające żadnego rozwiązania problemu wypowiedzi niektórych użytkowników, a przodownikiem w tym jest MORGEN