Stan wstrzymania

(pietras) #1

Czemu nie mam ikonki "Stan wstrzyamania" w winXP?

(Morgenowsky) #2

A miałeś ją wcześniej? I jaką masz wersję XP?

(pietras) #3

Nie miałem od początku.

Mam Professionala

(Morgenowsky) #4

Myślę, że masz oryginał, bo jeśli nie to możliwe, że może nie być tej ikonki. Albo jeszcze może nie być jakiegoś pliku na CD i tak się zainstalowało. Pożycz od kogoś inną płytę CD z Windowsem i zobacz czy ikonka będzie :slight_smile:

(pietras) #5

Chwila: może ja źle napisałem: ikonka jest tylko "zgaszona" i dlatego pomyślałem, że to może wina jakichś ustawień w systemie

(Adi171717) #6

A to ciekawe, bo kiedys tesh mialem wyszarzona ikone "stan wstrzymania", ale to po kilku dniach samo przeszlo i w tej chwili mam ikony zywe i kolorowe :lol: Rozwiazanie tego elementu jest zatem interesujace i dla mnie... :smiley:

(Jr14) #7

Pewnie masz wyłączoną opcje Stanu Wsztrzymania, sprawdź to.

(pietras) #8

Gdzie się włącza tą opcję?

(Jr14) #9

W Panelu Sterowania i opcje zasialania, potem na zakładkę Hibernacja (jeżeli się nie mylę).

(pietras) #10

Nie mam takiej zakładki...

(Jr14) #11

Sorki. Dokładnie niepamiętam bo, siedze na innym kompie. Jutro Ci odpowiem na to.

(Morgenowsky) #12

Dziwne, bo ja mam. Też mam XP. Ja jestem za tym, że jednak nie masz pełnego CD(nie ma na nim wszystkich plików).

(pietras) #13

Oryginalny Windows XP Professional

(Jr14) #14

No ja w chacie sprawdzałem to mam taką zakładkę.

(Piokry) #15

Oryginalny czy nie oryginalny to nie ma znaczenia dla tego problemu (nie napiszę dlaczego tak twierdze z pewnych powodów :P, wiekszość sie domyśli dlaczego). Zresztą pietras odpisał że ma oryginalny więc nie rozumiem czemu się upierasz przy swoim zdaniu. Jak nie masz pojęcia o problemie to nie wypowiadaj sie na forum bo chyba liczy się jakość postów a nie ich ilość (jeśli się myle to proszę moderatora o jego zdanie).

Ja osobiscie nie wiem dlaczego nie ma tej zakładki. Może jest to sprawa płyty głównej która nie obsługuje trybu wstrzymania, albo coś sie skopało przy instalacji windy i trzeba zrobić reinstalke.

Tego posta napisałem dlatego że denerwują mnie bezsensowne i nie podające żadnego rozwiązania problemu wypowiedzi niektórych użytkowników, a przodownikiem w tym jest MORGEN