STAND UP SPEAK UP ! - co sądzicie o akcji

Witam.

Co myślicie o akcji antyrasistowskiej Stand Up Speak Up? Ja zamierzam kupić opaski i z dumą je nosić, że mam odwagę “stand up and speak up” (wstać i powiedzieć), że walczę z głupią nienawiścią do innych ludzi, tylko dlatego, że mają inny kolor skóry.

Akcja jest bardzo dobrze rozgłośniona od kilku lat, bodajże firma NIKE patronowała temu, nie wiem jak jest teraz. Jak każda taka inicjatywa ma sens. Popieram…

Tak, akcja już działa od kilku lat, jest pod patronatem firmy NIKE, a wszystkie gadżety (opaski, koszulki) promujące akcje są właśnie produkowane przez tą firmę.

Mam taką opaskę :mrgreen: oryginalną :mrgreen: z Allegro 8)

ekhm… co do akcji to nie mam zdania :stuck_out_tongue:

ale opaske mam i noszę bo mi się podoba :lol:

hehe :slight_smile:

Fundacja “Stand up - Speak up” gromadzi pieniądze przekazywane różnym, głównie europejskim organizacjom zajmującym się tym szczytnym celem. Wszyscy piłkarze którzy zgłosili chęć wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu, są zgodni co do jednego. Rasizm jest największym problemem europejskiej piłki. Mimo rozwoju cywilizacyjnego zacofanie części społeczeństwa ma wielki wpływ na niszczenie wszelkich starań. Mając w pamięci zbrodnicze akty rasizmu na wielką skalę rozpowszechnione przez idee nazizmu, trudno przejść nad tym do porządku dziennego.

Z definicji tak to ma wyglądać i zgadzam się z tą ideą, ale opaski faktycznie wyglądają dość atrakcyjnie :mrgreen: .

też mam tą opaske i jest dobra

ale cos osatnio jej nie nosze bo zapominam o niej :stuck_out_tongue:

O aukcji słyszałem już dawno i jestem jak najbardziej na tak, choć opaski nie posiadam.