STAND UP SPEAK UP ! - co sądzicie o akcji


(Rbs) #1

Witam.

Co myślicie o akcji antyrasistowskiej Stand Up Speak Up? Ja zamierzam kupić opaski i z dumą je nosić, że mam odwagę "stand up and speak up" (wstać i powiedzieć), że walczę z głupią nienawiścią do innych ludzi, tylko dlatego, że mają inny kolor skóry.


(Sebos99) #2

Akcja jest bardzo dobrze rozgłośniona od kilku lat, bodajże firma NIKE patronowała temu, nie wiem jak jest teraz. Jak każda taka inicjatywa ma sens. Popieram...


(Rbs) #3

Tak, akcja już działa od kilku lat, jest pod patronatem firmy NIKE, a wszystkie gadżety (opaski, koszulki) promujące akcje są właśnie produkowane przez tą firmę.


(Misiek1987) #4

Mam taką opaskę :mrgreen: oryginalną :mrgreen: z Allegro 8)


(Clubbasse207) #5

ekhm.. co do akcji to nie mam zdania :stuck_out_tongue:

ale opaske mam i noszę bo mi się podoba :lol:

hehe :slight_smile:


(Rbs) #6

"Fundacja "Stand up - Speak up" gromadzi pieniądze przekazywane różnym, głównie europejskim organizacjom zajmującym się tym szczytnym celem. Wszyscy piłkarze którzy zgłosili chęć wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu, są zgodni co do jednego. Rasizm jest największym problemem europejskiej piłki. Mimo rozwoju cywilizacyjnego zacofanie części społeczeństwa ma wielki wpływ na niszczenie wszelkich starań. Mając w pamięci zbrodnicze akty rasizmu na wielką skalę rozpowszechnione przez idee nazizmu, trudno przejść nad tym do porządku dziennego."

Z definicji tak to ma wyglądać i zgadzam się z tą ideą, ale opaski faktycznie wyglądają dość atrakcyjnie :mrgreen: .


(Pax555) #7

też mam tą opaske i jest dobra

ale cos osatnio jej nie nosze bo zapominam o niej :stuck_out_tongue:


(Danielson) #8

O aukcji słyszałem już dawno i jestem jak najbardziej na tak, choć opaski nie posiadam.