Star downloader

MAM TAKI PROBLEM ZE JAK SCIAGAM TO STAR DOWNLOADER WOGOLE MI NIC NIE PRZECHOWOJE/CZY ZAPISUJE! TYLKO OTWIERA PIERWSZE TO OPERA!

PROSZE O POMOC!

Nie krzycz.

I napisz to po polskiemu :roll:

Jemu chodzi o to, iż gdy klika w jakiś link to plik zaczyna się ściągać przez Operę a nie przez Star Downloadera.

W IE jest tak, że można kliknąć PPM i wtedy wybiera się żeby ściągało to przez Stara. Nie wiem czy jest też tak w Operze.

Wygląda to tak:

menusd8zd.th.jpg

bartekn77 nie musisz mi mówic co on pisze :roll:

Opery czięzko skonfigurować z większością menadzerami pobierania.

Niestety on jest jednym z nich, sprawdzałęm na forum Opery, nie ma zadnych tematów dotyczących tego programu.

Z tego typu serwerów nie da się sciągać zadnymi spomagaczami pobierania 8)

tylko podstawowymi ?

typu IE?

a jak ja mam to tylko OPERĄ?

MAM jeszcze taką sprawe dlaczrgo mi sie opera no nie wiem jak to nazwać? rozmazuje sie na ekranie? i nic nie moge zrobić musze ją (alt+ctrl+delete) i od nowa włączyć ale wtedy mi właśnie połączenie urywa jak coś ściągam? i nie moge przywrócic od danego momentu !

Nie zrozumielismy się

Star Downloader są to akceleratory pobierania, natomiast wyzej wymienione przeglądarki które mają w sobie wbudowane menadżery pobierania.

A z serwerów typu megaupload i rapidshare sciągnies wyłącznie za pomocą przeglądarek IE albo Opera

Od kiedy masz takie problemy z Operą

:wink:

rozumiem Cię i wcześniej tez Cię rozumiałem!

OD kiedy ją mam tak mi fiksuje z tym rozmazywaniem się!

Dokłądnie 8)

Mimo to proponuje re-install:

Wszytsko co ci potrzebne z importuj do plików(jagbyś miał probemy pisz)

Usuwasz całkowice Operę:

-Deinstalujesz

-Uswuasz katalogi:

C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Opera

C:\Program Files\Opera

-Przeczysczas rejestr(jak nie wiesz jakim programem pisz)

No wlasnie nie wiem jak Ci to wytłumaczyć!

moze podaj numer gg! jak chcesz bedzie szybciej! a pozniej zedytuj temat i zmarz numer OK ! albo daj mi numer PRIV

Nie udzielam pomocy na innych kanal niz Forum :slight_smile:

Rozwiązanie masz wyzej:

szkoda? nie wiem czego sie boisz? nie wysle Ci przez gg wirusów!

Dlaczego w Polsce są tylko tacy ludzie ja Ty!

Wiesz ile jest tu do pisania i po co mam Tu pisać taki bez sens co mi sie dzieje z operą połowa po przeczytaniu tego wybuchnie śmiechem a tak to na PRIV bedzie spoko!

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Kolega bo ja mam swoj prywatny czas który nie mam zamiaru poswięcac nikomu, robie to na forum po to ono jest i nikt smiechem nie wybuchnie :roll:

Wszytsko byś chciał mieć na tacy.

Nie dość, że chce Ci pomóc, to jeszcze masz jakieś anse

Od tego jest forum, żeby pomagać innym. Nie przyszło Ci do głowy, że rozwiązując problem tutaj można pomóc innym, którzy mają podobny problem ??

tak to wygląda!

http://img326.imageshack.us/my.php?image=fff0bg.jpg

Przeinstaluj operę jak napisałem wyzej.

Wykonaj wszytskie polecenia tam zawarte.

Jeśli jeszcze nie przeinstalowałeś Opery , spróbuj uruchomić windę na systemowych sterach graficznych. Jak będzie oki, to wiadomo.

Jaka to wersja Opery?

Na rapidshare są rozwiązania i to pod Operę 8) . Sam z tego nie korzystam, więc trudno mi cokolwiek więcej rzec oprócz zarzucenia linkami:

http://forum.myopera.net/showflat.php?C … &fpart=all (ostatni post w wątku). Nic na to nie poradzę, że to po rusku :stuck_out_tongue: .

http://vvs.post.lg.ua/?fl=0&i=19#engl

Testowałem raz tą pierwszą wersję. Pliczek pobrany został z prędkością ok. 80kB/s. Ten sam plik downloader Opery pobrał w tempie ok. 125kB/s, czyli brakowało parę kilo do full wydajności mojego łącza.

Menu kontekstowe:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=57583

W sekcji [Link Popup Menu] dodajesz:

Item, "Pobierz z SD"=Copy link & Execute program, "C:\Program Files\Star Downloader\program.exe", "%c"

Ścieżka jest oczywiście przykładowa.

A na czym niby ta “ciężkość” polega?. Jedyny taki “ciężki” problem, to IMO parametry, ich znajomość. Do takiego LeechGet-a są inne niż np. do FDM-a. Ale zawsze można się spytać np. tu na forum :slight_smile: .