Stara gra się zacina

Witam, mam problem z pewną starą grą. Ma ona śmiesznie małe wymagania sprzętowe(128 mb ramu itp), więc powinna działać prawidłowo. Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej, dźwiękowej i płyty głównej, najnowszy directX 9.0c. Mój kolega ma identyczny sprzęt, mniej ramu (mam 512+256) i chodzi mu jak marzenie. Problem ten jest widoczny gdy patrzę na wiele przedmiotów. Kiedy np. patrzę prosto w ścianę to jest wszystko ok. Wyłączam wszystkie programy, itp kiedy gram, za wyjątkiem antywirusa, ale on nie spowalnia. Komputer świeżo po formacie. Proszę o szybką pomoc!

PS: może powiedzcie mi do czego tylko się da zainstalować sterowniki.

A jak się nazywa ta gierka. ?

Może spróbuj we właściwościach pliku zmienić “tryb zgodności” na win98

Złączono Posta : 02.04.2007 (Pon) 19:41

a jaką masz karte graficzną?

Jeżeli Nvidie? to nie koniecznie musisz instalować najnowsze sterowniki.

Maiłem kiedyś podobny problem.

:x

Głupoty pleciesz :!:

Ja by miał tnt nvidia riva 32 mb to do niej ma zainstalować najnowsze sterowniki ?? Nie prawda :!:

Nowe sterowniki instaluje się do nowych kart starsze do starszych kart :!:

Złączono Posta : 02.04.2007 (Pon) 21:56

podaj całą konfiguracje sprzętową.

dawidos.

  • chyba mnie nie zrozumiales

Zgadzam się z Toba ze jezeli ma np. tnt nvidia riva 32 mb - to do niej nie MUSI instalować najnowszych sterowników.

Czytaj uważnie :o

zrób mały “tuning” swojego kompa i pójdzie Ci jak marzenie tylko uważaj na zasilacz xD

Mam geforce 5500 FX, 768 mb ramu, sound blaster audigy, agpx8 Asrock K7s41gx, bios AMI, procek AMD Sempron 2600 1.84 GHz (po podkręceniu), chipset SiS. No i zasilacz za 70 zł ale to mniej ważne w tej sprawie. Ta karta graficzna nie jest najnowsza, ale mam najnowsze sterowniki.

@up

tuning do takiej starej gierki to głupota…

zainstaluj na nowo sterowniki tak jak tu pisze --------> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … instalacja

“odkręć” procesor czyli ustaw go na normalne taktowanie.

@up

Komputer jest swieżo po formacie. Nie wiem czy jest to konieczne. Spróbuję “odkręcić” i odpiszę.

Złączono Posta : 03.04.2007 (Wto) 9:34

Odkręcanie nie pomogło. Co mam robić? Czy znaleść stare sterowniki?

Złączono Posta : 03.04.2007 (Wto) 18:39

Zainstlowałem sterowniki omegi i to samo.