Stara płyta ECS K7VZA - jaki zasilacz? (ATX nie pasuje)

Mam starą płytę ECS K7VZA. Do tego nie pasuje zwykły zasilacz ATX np. nie ma gdzie podłączyć bodaj 24 pinowego wtyku.

Jaki zasilacz do tego jest potrzebny?

Pasuje! Wtykasz tylko tę część wtyku, która ma 20 pinów. Cztery piny wyhaczasz z wtyku.

Bo to stara płyta,tam się podłącza 20pin a nie 24,w zasilaczu powinieneś mieć rozłączaną kość ATX 24piny czyli 20+4

wielkie dzięki :slight_smile:

Sam to zrozumiałem i przed chwilą na allegro kupiłem stary zasilacz 20 pinowy :slight_smile: Gdybym kilka sekund wcześniej looknął na forum :slight_smile:

W ciągu 10 dni możesz zwrócić towar nie podając przyczyny.

Wg regulaminu allegro i ogólnie prawa zwrot dotyczy tylko jeżeli kupiło się sprzęt ze sklepu a nie od osoby prywatnej więc to już kwestia dogadania się ze sprzedawca. przerabiałem to już więc wiem:)

koszt tego zasilacza jest niewielki…

Czy zasilacz 200W udźwignie ten komp? Tam był zasilacz 200Watowy…

Cześć

Ten komp czyli? Podaj jakie ma parametry.

Komp jest odkurzony i ewentualnie będzie modernizowany…

PROCEK AMD Duron

HDD około 20GB

na razie chodzi na zasilaczu 350W, ale zamówiłem stary 200W (taki jak był poprzednio, ale się spalił)

Ramu to nie wiem ile tam ma, ale chyba 0,5 GB

Podaj dokładne modele, bo takie nazwy nic nie mówią.

A grafiki to nie masz ??

płyta stara wiec nie ma tam nie wiadomo czego nie możecie sb w specyfikacje płyty zajrzeć:D

Dokupiłem SDRAMu :), bo nie było nawet 400MB i Ubuntu nie chciał się włączać… Czekam aż go dostanę i może jak odpalę go to mi się wyświetli jakieś większe szczegóły sprzętu…

Nie ma sensu na tym instalować tego muła ubuntu tylko coś znacznie lżejszego np. lubuntu. Pamiętam że też miałem problemy z linuksem na tej płycie ale ostatecznie ruszył debian testing z lxde.