Starowniki do GeForce FX 5200

(Danio_klucze) #1

Witam

Chciałem się zapytać skąd moge pobrać sterowniki do Geforce FX 5200

pod Vista Ultimate Pl 32 Bit , najlepiej prosił bym o link

Thx

(Miet55) #2

Dla tej karty nie ma sterowników co by oferowały coś więcej od tych w systemie. Też jestem :evil:

(Danio_klucze) #3

Kurde znalazłem na stronie Nevidi sterowniki do Visty 32 i 64 bit ale ani 1 ani drugie nie działają wrrrr....

(Tagginek3) #4

Pff oczywiscie,ze sa sterowniki pod ta karte.... wystarczy poszukac na winbeta czy jakos tak .... albo w google ja jakos znalazlem ... bo tez mam viste 32 bit ulltimate i znalazlem sterowniki-.-

(Danio_klucze) #5

David1111 to podaj mi link skąd moge ściągnąć

(Miet55) #6

Tak sa 96.85 tyko nic one nie zmienią.

(Miwidlak) #7

A te? http://www.hit.ro/downloads/files/nVIDI ... 97.46.html

Jak będę lepsze stawiasz flaszkę :slight_smile:

(Danio_klucze) #8

plgracz znasz jakiś sposób żeby flaszke wlać do komputera xD

A może poczta kopytkowa

(Miwidlak) #9

A kto mówi o wlewaniu do kompa :slight_smile:

emailem i dodaj załącznik :mrgreen:

Pozdrawiam

PS zamiast o flaszce to lepiej napisz czy działają poprawnie te stery na FXach

(Miet55) #10

Masz pecha, nie napijesz się :stuck_out_tongue:

O co sa lepsze?

Dopiero seria 100.xx wprowadza możliwości manipulowania w swoim panelu. Ale i tak znikome, już kiedyś dokładnie to opisywałem.

(Hase 16) #11

Coś mi się wydaję czy zrobiłęm taki temat już????lol

(Busad) #12

Dołącze się do tego tematu mianowicie mam karte GF5700FX juz probowalem praktycznie wszystkich sterowników nawet tych tutaj co są i ciągle podczas instalacji wyskakuje mi komunikat:"Program instalacyjny NVIDIA nie moze znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym system."i program nadaje sie do zamkniecia!Powiedzcie mi czy jest jakas szansa zeby w pelni jakies sterowniki zainstalowac zebym mogl rowniez tak jak na XP przelaczac sie na telewizor z obrazem??Pozdrawiam

(Miet55) #13

Mnie się to nie udało, mimo modowania sterów z serii 6,7... tak aby "poszły" pod moją piątkę.

Jak pisałem w jakimś poście, po zainstalowaniu raz tylko szło przełączyć i wybrać przede wszystkim system PAL.

Po zamknięciu panelu już drugi raz nie szło.

(Busad) #14

ehhh z Vista czuje sie tak samo jak kiedys przechodzilem z Windowsa 3,11 chyba tak sie nazywal na Windowsa 95 wszystkie stery wszystkie kodeki itp nic mi nie dziala wszystko jest stare i bleee...zaczynam zalowac ze kupilem Viste

(Miet55) #15

Taka jest już polityka marketingowa, wszystko po to aby kupić nowe podzespoły. Ja niezwłocznie po zainstalowaniu musiałem dokupić ram, katra a dokłaniej jej wyjście i wejście nie działa, problemy z netem i wiele, wiele innych, Życie :stuck_out_tongue:

(Tagginek3) #16

http://xp.net.pl/vista/drivers.html

Poszukaj....Tam sa napewno ja sciagalem i mam .... nie chce mi sie teraz szukac;]

Złączono Posta : 09.03.2007 (Pią) 18:56

http://xp.net.pl/vista/vista_sterowniki.html

Tutaj masz i nie wmawiajcie,ze nie ma!

(Miet55) #17

Może lepiej będzie jak nie będziesz pisać. Skoro chcesz pomóc to należy dokładnie odpowiedzieć na problemy opisane w postach.

Pytanie zasadnicze czy na sterowniku NVidia ForceWare 96.33 Windows Vista (x86) Beta Driver, poprawnie działe TV-Out dla kart serii 5xxx

(Tagginek3) #18

Tak;]

(system) #19

hahahahahahaha :D:D:D zainstaluj zwyczajne detonatory od xp :slight_smile: u mnie działały z geforcem 2 mx ;-D z serii 6x 4 example

(Miet55) #20

Bzdury pleciesz, ten sterownik nie umożliwia zmiany z systemu NTSC na system Pal.

a dziś zrobiłem jeszcze jedna próbę na najnowszych 100.65 (po zmodowaniu) i efekt zawsze ten sam tzn. pierwsze załączenie OK, później już nie idzie.