Start 30-letni grzejnik a sprzęt komputerowy

Witam. Od czasu kiedy do mojego pokoju koło biurka trafił grzejnik, wszystko zaczęło sie psuć. Te 30-letnie dziadostwo i tak nic nie daje ciepła, ale rodzice każą… -_- W tym czasie popsuła mi sie:myszka, słuchawki, a klawiatura od czasu do czasu wariuje… (Mam Razer Lysoca czyli podświetlaną i migają kolory)

Cały sprzęt jest drogi i porządny. Czy ten złom moze mieć wpływ na sprzęt ? Pozdrawiam

na prąd czy jak ??

ten grzejnik

faktycznie nie grzeje ?

to poco tam stoji

moze robi przebicia w gniazdku

Wywal na śmietnik a nie tylko zajmuje miejsce i szkody wyrządza.

Gdyby miał przebicie mógłby co najwyżej zrobić zwarcie (wywaliłoby korki/bezpiecznik) bądź kopnąć.

Ale co ma zrobić skoro rodzice mu każą?

Grzejnik może powodować, że w gniazdku jest niestabilne napięcie, światło nie mruga jak go się włączy?

Nie podłączaj go do przedłużacza, do którego podłączony jest komputer. Może pomóc.

Gdyby grzał, można by było podejrzewać, że powoduje przegrzewanie się komputera, ale skoro nie daje ciepła, raczej nie jest to możliwe.

Ewentualnie może powodować stały spadek napięcia, ale to już chyba szkodliwe dla komputera nie jest.

Jakiego typu jest ten grzejnik? Olejowy, promiennikowy, z wentylatorem … ?

Jaki masz zasilacz w komputerze (marka/moc/model)? Może to nie ma nic wspólnego z grzejnikiem, tylko to taki zbieg okoliczności?

Z tym nie grzaniem to chodziło mnie,że jak było zimo tak jest. Ale grzejnik ciepły. (na prąd)

Jaki typ grzejnika na prąd?

I jaki zasilacz w komputerze (marka, model, moc)?

Gdzie jest podłączony?

Skoro jest ciepły to nie stawiaj go blisko komputera i nie podłączaj do tego gniazdka, co komputer.