Start - dziwne aplikacje

40c6zkbtn6bd7vhnm.jpg

Nie dawno pojawiły mi się te trzy zaznaczone rzeczy… co to jest? Co z tym zrobić? (troszkę zamazałem, tam jest “wcmdmgrl” i “dumprep 0 -k”

Ja niczego nie dodawałem, a w dodatku u mnie nie istnieje ten folder “Ubisoft”. Daje to tutaj, bo niewiem gdzie dać, a pozatym te dwie aplikacje są jak pisze z Wina (XP Pro - jakby trzebało). I jeszcze raz potwierdze że wcześniej ich nie było!

A to troszkę odbiega od tematu: wyżej (już niewidać są takie rzeczy włączone jak “NvCpl”, “SysTray” (dwa razy) i “nwiz”. One są potrzebne do działania systemu?

Proszę o bardzo szybką pomoc, dziękuję, pozdrawiam

EDIT: Problem z tym Ubisoftem rozwiązany, usunięty program był zostawiony w autostarcie, ale z resztą nic niewiem!

Zrobiłem to co mówisz, zrestartowałem kompa, a to dalej jest! nie wyłączyło się to wcale, a pozatym pod opcj ‘brak’, którą zaznaczyłem jest inny plik (zrzutu) niż w tym msconfig’u

A odznaczyłeś przed tą operacją plik dumprep 0 -k z autostartu ?

Nie… :oops: A powinienem? A nie wystarczy same odznaczenie tam w msconfig’u?

Chyba tak.

Nie wystarczy.

Plik z powrotem po jakimś czasie doda się do autostartu. ;]

Dobra, zrobiłem to tylko jeszcze systemu nie restartowałem i czekam na odp. na inne pytania…

Wielkie dzięki Bunio!

Nie ma za co. :wink:

Co do

Zobacz :arrow: tutaj.

Jest to proces programu WildTangent.

Przeczytasz o nim tu.

Edit:

Na wszelki wypadek przeskanuj kompa programem Spybot Search & Destroy.

Przeskanowałem tym programem i znalazł 17 wipów do tego WildTangent.

Znów Ci bardzo dziękuje Bunio!

I jeszcze pytania, którę troszkę “odbiegają” od tematu…

Jest to proces panelu sterowania kart nVidia.

Link.

Na tej stronie napisane jest ,że jest to robak W32.SpyBot.S Worm. :roll:

Jest to proces odpowiedzialny za wyświetlanie daty i godziny w systemowym trayu. Nie wiem czemu jest on u Ciebie dwa razy wyświetlany.

Link.

Jest powiązany z procesem NvCpl.

Link.

NvCpl i nwiz - odptasz

NvCpl - ustawienie karty grafiki nV(właściwości).

nwiz - Aplikacja nV do używania wielu monitorów.

Gdyby był problem z kartą grafiki lub ustawieniami - zaptasz na powrót NvCpl w autostarcie (może się samo zaptaszać po restarcie systemu - dozwolone).

SysTray - jeden wpis odptasz,jeden ma zostać.

TU

Jak coś nie wiesz wpisz i czytaj:

http://www.google.pl/advanced_search?hl=pl

A jak to od nVidii usunę to mi się na pewno nic nie zwali?

Złączono Posta : 03.05.2006 (Sro) 17:33

Dobra, nieważne z tym pyt. wyżej, ale te NvCpl się pojawiło znów chociaż to odhaczykowałem…

I następne pytanie: mam Neo i w tym sturtupi mam 2 x “DSLMON” (od modemu), tylko jedno jest do folderu C:\PROGRA~1\SAGEM…, a drugie do nie istniejącego nawet w ukrytych C:\PROGRA~1\Sagem…, dlasza część ścieżki do folderu to …\SAGEMF~1\dslmon.exe, a do drugiego …\SAGEMF~1\dslmon.exe /W

Czy to dobre? Czy wymyślam?

Poczytaj - tak może być i zostaw tak.

Niepotrzebny wpis od modemu odptasz i już.

Ale ja chce, aby się włączał przy starcie… tylko nie podoba mi się to “/W” - co to jest?

/W to parametr wywołania .exe programu dslmon