Start internetu przy wlaczeniu komputera

(Fernando) #1

Mam pytanie czy da się zrobić tak żeby za każdym uruchomieniem systemu nie trzeba było uruchamiać NeostradaTP.exe. Zależy mi z tego powodu ze musze włączać, co uruchomienie neostrde i pytam się czy macie jakiś sposób żeby uruchamiał się internet razem z systemem. Przydałoby się żeby ta nostrada uruchamiała się tak jak radiówka mały komputerk koło zegarka bez zbędnego programu, który mnie strasznie denerwuje.

Mam nadzieje że dobrze napisałem. 8)

(nfk) #2

Wsadź skrót programu NeostradaTP.exe. Do Autostartu START--> PROGRAMY-->AUTOSTART

(Bukosss) #3

Proponuję prgram AUTOCONNECT

Bardzo prosty w konfiguracji, bezobsługowy, wygodny.

W razie problemów POCZYTAJ

(Misterdam) #4

Niestety odpali się tylko program do połączenia z netem, a nie połaczy automatycznie :!:

Polecam autoconnect

(Fernando) #5

Ale mi nie oto chodziło mi chodzi oto żeby tak jak w radjówce żeby był komputerk koło zegarka, który przy włączeniu systemu łączy mnie z netem i od razu mogę używać. :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 02.04.2006 (Nie) 13:08

sorka ze napisalem ten post podspodem ale wtedy niebylo widac waszych :mrgreen: Wielkie dziex :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(matiit) #6

Robisz tak :

Konfiguracja Neostrady

Start=>> Programy=>> Akcesoria=>> Komunikacja=>> Kreator Nowego polaczenia

Polaczenie z Internetem=>> Konfiguruj moje polaczenie recznie=>> Polacz uzywajac modemu telefonicznego

Nazwa uslugodawcy internetowego=>> dowolna

Numer telefonu=>> *

Nazwa użytkownika=>> ktore otrzymales podczas rejstracji

Haslo=>> ktore otrzymales podczas rejstracji

Instalujesz AutoConnect