Start -- "ULUBIONE"

(Chmarek45) #1

Witam serdecznie.

Dziś zainstalowałem sobie polecany tu przez kogoś program Avant Browser 8.02 ale za jakiś czas go odinstalowałem bo córki nie chciały lecz teraz mam małe problemy a mianowicie podczas najechania kursorem na "ulubione"i wybranie z tamtąd jakiejkolwiek strony internetowej otwiera mi sie okno drykarki"DRUKUJ"(te podstawowe)czy jest to spowodowane tym programem ,czy problem tkwi gdzieś indziej?Co zostało zamienione?

Prosze o w miare szybką odpowiedz.

(Emailnet) #2

Witam...

Avant Browser nie jest problemowym programem... i jeżeli odinstalowałeś go w sposób prawidłowy wraz z towarzyszącymi mu komponentami to nie widzę takiej sytuacji by mógł stwarzać ci problemy....

Inaczej sprawa zachowuje się w momencie gdy odwiedzałeś (bez urazy) strony XXX.... ( NIE KOMENTUJĘ DALEJ )

Po takich wrażeniach mogą pozostać "wspomnienia" w rejestrach.....

Nieistotne... jeśli AvB był używany przez ciebie prawidłowo... --- To nie jest to na pewno jego wina !!

A poza tym to sprawdż czy nie miałeś coś namieszane w ustawieniach drukarki - przed zainstalowaniem AVANT....

POZDROWIONKA

(Chmarek45) #3

Kiedyś bardzo dawno zdażało sie odwiedzać "takie "stronki,myśle że każdemu zdrowemu chłopakowi,jednak nie w tym wieku,a wracając do tematu to była tylko sugestja bo Avanta miałem niespełna 20 min i praktycznie z jego poziomu nigdzie nie wcodziłem prawdopodobnie zbieg okoliczności.Problem rozwiązałem w ten sposób że odinstalowałem IE i ponownie chciałem go zainstalować jednak wyskakiwał komunikat podczas instalacji że na kompie wykryto nowszą wersje i instalacja zostanie przerwana(pruba ponownej instalacji IE6)W tym wypadku zainstalowałem właśnie Avanta i na dziś wszystko działa narazie ok.

Gdybym miał jeszcze problemy to oczywiście wiem gdzie pisać.Pozdrawiam serdecznie.

(Chmarek45) #4

Nic absolutnie nic wcześniej nie działałem z drukarką więc to nie to.

Przy okazji poprzedni post zawiera wiele błędów które "wpadły"rutynowo prosze bez komentaży.

(Emailnet) #5

BOCZI - inteligentna wypowiedz.... ( to tak na marginesie...) [dlatego już usunięta :evil: - Alien]

Przypuszczam kolego że system z jakim pracujesz to Win XP Prof...

Jeśli chodzi o IE to oczywiste jest że nie będzie się chciała zainstalować starsza wersja niż 6.0 .... Popróbuj ściągnąć sobie pakiety aktualizacyjne do przeglądarki i wyczyścić folder z ULUBIONE ....

Dobrze byłoby zajrzeć też do rejestru systemowego i przeglądnąć czy nie ma tam niespodzianek bądż dziwnych wpisów....

Aktualizacje i programy do czyszczenia rejestru dostępne są oczywiście w dziale PROGRAMY ....

POZDROWIONKA