Stary Media Player w Firefoksie

Mam taki mały problem. Nie wiem co się stało (chyba mój brat coś grzebał w Media Playerze), ale podczas oglądania filmów na internecie w Firefoksie (np. teledyski.onet.pl) w oknie (zamiast “skiny” z nowego Media Playera) pojawia się stary skin MP classic. Jak można zrobić, by znów powróciła nowa skórka i czym ten “błąd” może być spowodowany.

Gdy instaluje na nowo MP - wyświetla się informacja, że MP jest nowy i nie ptrzebuje aktualizacji.

obrazek jak powinno wyglądać (prawie ;-))

windows-media-player.gif

a tutaj jak wygląda teraz (prawie ;-))

media_player_classic.gif

odinstaluj WMP i zainstaluj ponownie z tego co widze to masz chyba 9 więc możesz sciągnąć 10 :wink:

szukaj opcji wybór karnacji i zmień na inną

Złączono Posta : 14.05.2006 (Nie) 21:28

Wejdź w start=>wszystkie programy i poszukaj windows media player (lub wmplayer) (windows media classic odpada - to jest właśnie ta stara wersja).

Gdy już znajdziesz wejdź w programie w: narzędzia=>opcje=>typy plików: zaznacz wszystko=>zastosuj->ok.

PS. informacja dla kolegów:

Windows media player 9/10 a windows media classic to dwa zupełnie różne odtwarzacze które są do siebie podobne nazwą :slight_smile:

aju zrobiłem co napisałeś/łaś (nie jestem pewien czy jesteś facetem ;-))

ale nic nie pomogło.

Pokaże wam jak to wygląda:

b396f022d3.jpg

Już jest wszystko w porządku. Okazało się, że sytuacji była winna jakaś “łatka” wydana przez Microsoft. Temat uważam za zamknięty.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MediaPlayer\ShimInclusionList

Klikasz na to (ppm) ShimInclusionList->Nowy->Klucz i wpisujesz FIREFOX.EXE.