Stary problem i filmy na przegladarce

Witam , poskladałem sobie ostatnio kompa ze śmieci :slight_smile: bo znalazlem troche częsci na strychu i mam problem ponieważ filmy na youtube tną sie i nieda sie prawie ich ogladac na innych serwisach to samo … miałem tez problem z normalnymi filmami ale przeczytałem i ściagnołem program i elegancko chodzi :wink: niewiem moze to wina zbyt nowej przeglardki mam mozille firefox 6.0 czy 6.5 niewiem ta najnowsza i troche sie zacina ;D ale niejest az tak tragicznie oprocz tych filmow…

Kompututer

Procek 450MHZ

Ram 384

TNT RIVA 32MB pro

Windows XP SP3

troche słaby ale gdy napoczatku go złozyłem myslałem ze mi ledwo windows bedzie chodzil ;p aa chodzi bardzo ładnie nie ścina się i jest dosyć dobrze … myśle ze to wina zbyt nowej przegladrki albo jakiegos oprogramowania ktore musze dodatkowo zainstalować

Pozdrawiam i prosze o pomoc :slight_smile:

A jak sprawa wygląda na lżejszym od firefoxa internet explorerze? Rozumiem, że nie włączasz żadnych filmów z opcją hd, tylko każdy filmik, nawet ze słabą jakością się tnie?

mam Internet explorer ale tez ten nowy i z nim jest jeszcze gorzej bo co włoncze odrazu sie scina … :confused: aa filmy no oczywiscie normalne a nie HD i czasem sie tnie jeszcze jakas gra online :confused: i troche daje jak pomniejsze ja pare razy

Najnowszy flash player zainstalowany ? Zobacz na tej przeglądarce -> FlashPeak SlimBrowser

O stary, Ty się przenosisz w przyszłość! :smiley:

Zainstaluj firefoxa 2 i flash playera

heh :stuck_out_tongue: zainstalowałem najnowszy flash player i ten FlashPeak SlimBrowser ;p i dalej to samo :slight_smile: jutro sporoboje z firefox 2 i dam znac jak poszlo :slight_smile:

Dodane 06.01.2010 (Śr) 23:32

zainstalowalem jeszcze dzis mozille 2 i troche lepiej … tzn filmy o słabej jakosci chodza dobrze a lepszej tak samo ;/ i mam pytanko jak kupie karte graficzna 64mb geforca niewiem jaka ;D ale chyba dobra to bedzie chodzily filmy ??

no nie wiem.

ja mam o wiele lepszy sprzęt i tak mi sie lekko zacinają filmy na pełnym ekranie i normalnie…

mam Kare GeForce 256 BM …

w sumie nie wiem czego winą jest że filmy online sie zacinają.

ziomek320502 , zobacz jeszcze na tej przeglądarce:

http://www.dobreprogramy.pl/Opera,Progr … 12614.html

Flashe potrafią być zabójcze dla słabego sprzętu…