Stary procesor -na nowy lepszy w obecnej konfiguracji

Intel Celeron 2333 ,80GB Samsung + 500GB Seagate,1024MB PC3200 DDR SDRAM ,ASRock P4VT8+ 5PCI 1AGP, Radeon X1950 PRO 512MB, Proxim WiFi abg PCI card , AverMedia tuner ,570W PRO PSS DUAL FAN ,XP home

Mam taki zestaw i chciałem pokusic sie o wymiane procesora.Co wg Was powinnienem kupic?

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Raczej wymiana na inny procek jest nie opłacalna.

jak już to sprzedaj procka, płytę główną i ramy

dostaniesz za to jakieś 130zł dodasz do tego z 270zł i ci złożymy wydajniejszy zestaw od tego co masz teraz

nie inwestuje sie w takie stare kompy (chodzi o chipset plyty, ram DDR)

A czy nie jest tak że on ma Win OEM? i jak sprzeda tę płytę to będzie musiał dokupić windows?

Takie rady jak na tym forum pokazują mi że ciągle duży procent ludzi nie rozumie o co chodzi z legalnością…

trust, na Twoim miejscu bym go zmienił, np Modecom MC 400 ATX 2.0

Asrock 4core-vsta ma obsługę DDR1 i 2, AGP 8x i PCI-E (elektrycznie 4x) przy zmianie grafy zmienić płytę bo nie każda grafa chodzi na elektrycznym 4x, Pentium E 2180/2200/2220, C2D E4x00. Chociaż bardziej polecam sprzedać grafę, ram, cpu, płytę i kupić Gigabyte P31 DS3L ~160 zł, OCZ Platinium Rev2 2x1GB, czy nawet najtańszych Kingstonów/Goodramów 800 CL5, Radeona 2600XT Palita 256 DDR3 poniżej 100 zł.

Zadzwoni do MS i dadzą nowy numer, problemów nigdy nie robią, mój znajomy pali płyty (używa cudownych codegenów), czy zmienia sprzęt i zawsze dają nowy, to samo z innymi, po co zniechęcać do siebie klienta.