Stary telewizor a Xbox360

Witam. Mam takie pytanie:

Posiadam stary model telewizora, a mam zamiar kupić Xbox 60GB, w pokoju rodziców mam telewizor już z tych nowych, z hd ale opcja grania u nich jest wykluczona. Czy opłaca mi się kupić konsole bo wiem że grafika nie jest jakaś full wypas.

Pytam dlatego bo mam kompa: E8400 3,0GHZ, 4gb ram ddr2, geforce 8800gts 512mb gddr3 i niewiem czy go sprzedać i kupić sobie tego xboxa czy może lepszym wyjściem będzie jak sobie ten komputer zostawie (biorąc pod uwagę ten mój stary telewizorek).

Zostaw komputer .XBOX to tylko konsola…gdybyś miał gorszy komputer to rozumiem

Z takim kompem to ja bym nie kupował Xboxa bo i tak większośc gier na konsole jest też na PC-ty

@ Filipster i Shakall

Obaj pojechaliście z gatką że głowa mała, i mała ilość gier z konsol jest dostępna na PC, jakoś nie widzę Dead or Alive, Tekken, Star Ocean i wielu innych super gier z konsoli na PC , no chyba że te od EA :stuck_out_tongue: one są na wszystko :smiley:

co do pytania, jeżeli masz jakiś większy monitor LCD (20-22 cale) to spokojnie kupuj sobie X360, przejściówka jest w cenie 29zł więc groszowa sprawa, i spokojnie można grać w 720p :smiley:

Powiedziałem “większośc”, a ty wymieniłeś te które wiedziałeś że nie są na kompy…

Zostaw kompa i kup xboksa-telewizor wyrzuć i graj na monitorze :lol:

a to obojętnie jaki będzie monitor tylko żeby był LCD czy koniecznie z hd musi być, bo ja mam taki: SONY SDM-X202

Jak z HDMI to lepsza grafika (chyba) nie wiem bo ja mam z HDMI i kabelek w xboxie był więc podłączyłem bez problemów a jak masz wejście D-SUB lub DVI-D to będziesz musiał postarać się przejściówkę bo nie wiem czy jest coś takiego na wyposażeniu , ja mam xsa elite i tam są inne kable(chyba)jak w standardzie , druga sprawa to głos ,jak masz monitor z głośnikami to nie ma problemu ja mam monitor bez głośników to dżwięk z xsa daję na kolumny też kablem co był w zestawie.Musisz wpierw zorientować się jaki model chcesz kupić co on ma , czy bez problemów podepniesz do monitora ,czy będziesz musiał dokupywać kable i może być tak że wyjdzie mało co od elite(twardy dysk 120GB)

Dlatego gram mało w ps2.bo nie mam kabla żeby dać głos na głośniki a nie mam telewizora tylko kartę telewizyjną w kompie ale też do niej trzeba kabel od głosu.