Statystyki Google

(JarekMk) #1

Czy ktoś korzysta / korzystał z tych statystyk ?

Opłaca się jest instalować na stronie czy lepiej Anubis Stats ?

(Monczkin) #2

Tak korzysta :stuck_out_tongue:

Co znaczy opłaca ??

Sprecyzuj o co Co chodzi.

(JarekMk) #3

Czy są wydajne, nie obciążają strony przy ładowaniu, czy konieczne jest wyświetlenie jakiegoś znaczka / bannera / linka

Jaki kod trzeba wstawić ? JS, PHP flash ? Na ile szczegółowe są statystyki

(Monczkin) #4

JarekMk wejdź na stronę usługi i poczytaj.

Wstawiasz kod skryptu na stronę i to wszystko. Nie musisz mieć żadnych banerów, linków etc.

Wszystkie niezbędne informację uzyskasz podczas zakładania konta. Przykład masz na mojej stronie domowej w dziale statystyki.

Według mnie są one bardzo rozbudowane.

Wadą (zależy dla kogo :wink: ) jest to, że nie ma (nie znalazłem) skryptów licznika do stawienia na stronę.

Osoby, które chcą zobaczyć statystyki, posiadające konto google, mogą uzyskać dostęp do szczegółowych danych.

(Skr3czu) #5

Staty google mi sie nie podobaja.Lepiej to:

http://stat.4u.pl/index.html

(Monczkin) #6

Zależy kto co potrzebuje.

Google ma ich znacznie więcej i są bardziej rozbudowane, co w połączeniu ze wzajemnymi powiązaniami daje dość duże narzędzie dla zaawansowanych webmasterów.

Może byś skonkretyzował co jest wadą ??

Zresztą problem kolegi chyba został konkretnie sprecyzowany, więc na tę chwilę wycieczki poza temat nie są wskazane.

(JarekMk) #7

Niby zainstalowałem wkleiłem do stopki ale nie zlicza jeszcze wejść... Trochę to dziwne bo inne zliczają 'od kopa' ale zobaczymy :slight_smile: Trochę za dużo tego tam jest :confused:

(Monczkin) #8

Co wkleiłeś ??

I gdzie ??

Żadne statystyki tego typu nie zliczają od razu.

To co niby zlicza od razu, to zwykłe skrypty, niewiele mające z poważnymi statystykami :stuck_out_tongue:

(Skr3czu) #9

No wlasnie staty sa bardzo zaawasowany ,a JarekMk jest poczatkujacy to moze sobie nie poradzic i dlatego nie polecam dla poczatkujacych tych statystyk.

(system) #10

sta4u dokleja własne reklamy popup

dizękuje ale nie skrzystam

o wiele lepsze jest google analytics