Steam - gra w tej chwili nie jest dostępna


(Galy1) #1

Od 3 dni próbuje uruchomić Killing Floor lecz wyskakuje mi taki komunikat "W tej chwili gra jest niedostępna.Spróbuj za jakiś czas" może wiecie co muszę zrobić,tylko proszę się powstrzymać od pisania komentarzy tego typu "musisz poczekać"


(system) #2

A może by zacząć od https://support.steampowered.com/?


(Galy1) #3

Ale Szymek to mi nic nie mówi,nawet po przetłumaczeniu translatorem (Angielski to nie mój język) co mam zrobić.


(Cedar) #4

Tu nie trzeba tłumaczyć.

Krótko - skontaktuj się z administracją STEAM https://support.steampowered.com/newticket.php.


(Galy1) #5

Cedar gdybyś zobaczył https://support.steampowered.com/? to byś wiedział,że to co mówisz jest błędem,ale tak gwoli wyjaśnienia https://support.steampowered.com/kb_art … -USFX-5568 chodziło mi o to żeby ktoś mi przełożył na nasz język.

Ps Cedar proszę ciebie o jedno już nigdy więcej nie “pomagaj” w moich postach,a twoje “pomaganie” jest liczne na tym forum,więc proszę innych “uszczęśliwiaj”.


(Hitm3n) #6

Przetłumaczyć? Boże, już w szkołach tak banalnego języka nie uczą? :expressionless:

  1. System zaktualizowany razem z .NET framework, bo część gier i sterowników (ATI) wymaga tego.

  2. Zaktualizowane sterowniki do sprzętu.

  3. Zweryfikować poprawność plików gry - jest podany wątek, jak to wykonać (chociaż IMHO lepiej po prostu od nowa ściągnąć grę, jeśli ma się w miarę normalne łącze).

  4. Wyłączyć aplikacje działające w tle - mogą powodować konflikt.

  5. Problem w silniku Source (odpowiedni wątek podany również - dot. gier opartych na tym silniku, czyli np. Half Life 2).

  6. Instalatory dodatkowe - część gier pochodzących ze Steam ma dodatki w postaci DirectX, PhysX i podobnych, które uruchamiają się za pierwszym razem, kiedy dana gra jest uruchamiana, ale czasem może coś nawalić, wtedy można to zrobić ręcznie, podany jest przykładowy folder, w jakim możesz tego szukać.