Steam. Niby jest używany

Witam Ludziska. !

Proszę z góry o pomoc, więc od razu przejdę do rzeczy.

*Gdy włączam Steam, dochodzi do błędu.

" Proces nie może uzyskać dostępu, ponieważ jest używany przez inny proces " " Failed to Open Existing Win32k Error 32"

A teraz:

*Nie mam żadnego procesu związanego ze Steam.

*Wszelkie Aplikację (dla pewności) po zamykałem.

*Również przy włączaniu komputera, dochodzi do Pobierania aktualizacji Steam, kiedy to następuje, to przy 26% Wyskakuje ten sam błąd.

* Tylko na moim komputerze nie działa Steam. Na pozostałych tak.

A więc:

-Wiem że to nie ma nic wspólnego z Aktualizacja.

  • Nie ma żadnych procesów.

  • Brakuje czegoś w moim komputerze. Bo na pozostałych Steam śmiga, jak i moje konto.

  • Win 32k, to od Grafiki ?

O co proszę ?

Proszę was Ludziska, o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Wiem że mi pomożecie. I proszę nie pisać komentarzy typu " Google.pl " " No, wiesz co to Youtube" albo takich " No temat już był, poszukaj" Jak był, to mi go znajdź…

Dziękuje z góry, pozdrawiam

Czyszczenie systemu dobrym antywirusem, deinstalacja steama, wyczyszczenie rejstru ccleaner’em.

W menedżerze zadań zakończ proces Steam.exe PPM -> Zamknij drzewo procesów.

Z katalogu Steam (najpewniej C:\Program Files\Steam albo C:\Program Files (x86)\Steam) usuń plik ClientRegistry.blob (albo dla bezpieczeństwa po prostu zmień jego nazwę).

Gotowe.

zyziu19 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Nie raz usuwałem go z komputera, i nie raz Aktualizowałem “ClientRegistry”. W menadżerze nie mam takiego procesu, z resztą nie raz szukałem.

Skanowałem Avastem, i nawet Format zrobiłem. Nic z tego.

Ale jeszcze nie robiłem “wyczyszczenie rejstru ccleaner’em”

Dodane 23.01.2013 (Śr) 18:32

Pobrałem program Eusing Free Registry Cleaner, niby naprawił błędy, które znalazł. Ale to i tak nie pomogło. Już chciałem wgrać system na nowo, ale i systemu się nie dało. Ten temat założyłem na innej części forum.

Czyli nic, poza nowym system się nie da zrobić ?