Steam nie chce mi pobierać gier

Rozwiązałem jeden problem, mam drugi problem! Wczoraj rozwiązałem problem z Gmodem. Włączenie UPnP załatwiło sprawę. Dziś postanowiłem sprawdzić pobieranie gier na Steamie ponieważ ustawiłem też statyczne IP i ręczny serwer DNS, a konkretnie Open DNS. Wybrałem Team Fortress 2. Zauważyłem, że nie miałem statycznego 5.5 MB/s tylko skakało i spadało. Myślałem, że to wytrzymam, ale postanowiłem zmienić region pobierania, wybrałem Germany - Berlin. Było wtedy stabilnie, ale nagle zobaczyłem 0 bytes/s i prędkośc pobierania spadła drastycznie. Więc próbowałem kolejne miasta w Niemczech, a nawet UK - London - To samo. Zmieniłem z powrotem na Poland i nie pomogło, a przed zmianą nie było 0 bytes/s. Więc postanowiłem wyczyścić pamięć podręczną pobierania i również nie pomogło. Po co zmieniałem ten region? Mogłem zostawić taki jaki był i nie byłoby problemu. Ustawienie automatycznego IP i DNS również nie pomogło. Mam niestabilne pobieranie na Steamie i nie wiem co mam z tym zrobić. Wszystkiego próbowałem.

Albo to Team Fortress 2 tylko taki jest. Żeby być pewien musiałbym przeinstalować Paladins, GTA 5 i Rocket League ale nie chcę tego robić.

Czasami myślę, że to zależy od miejsca gdzie laptop stoi. Bo używam w końcu Wi-Fi. Mieszkam na przedmieściach a antena najbliższa jest daleko stąd, ale to się raczej tyczy zasięgu sieci komórkowej.

To już chyba Twój X post dotyczący niestabilnego połączenia z internetem. Najpierw sprawdź, czy to nie problem ogólnie połączenia (wifi, albo LTE). Setki razy było już pisanie jak sprawdzać… Jak nie masz pewności - pytaj.