Steam nie startuje

Hej. Chciałem zainstalować Steam i założyć konto by móc grać online w gry ze steamu. Ściągnąłem plik instalacyjny ze strony producenta, uruchomiłem i coś się niby zainstalowało. Później automatycznie włączyła się aktualizacja platformy steam i po tym nie uruchamia się nic. W procesach widnieje tylko Steam.exe a nie ma żadnej ikony steam w Trayu. Proces jest uruchomiony lecz nic się nie dzieje, nie korzysta on nawet z mocy obliczeniowej procesora w menadżerze urządzeń pokazuje użycie procesora na 0. Reinstalowałem już kilka razy, w tym z różnych źródeł i dalej to samo. Patrzyłem też dziennik zdarzeń to w aplikacjach widniał wpis:

Nie wiem jak uruchomić ten steam i założyć konto. Ktoś miał taki problem i go naprawił?

Czy system nie jest “edycją” modyfikowaną ?

Modyfikować system lubię, bo ten wygląd niebieski itd to mi się nie podoba. Ale problem w tym, że tydzień temu zainstalowałem steam bez problemu i wyskoczyło okienko do rejestracji, jednak musiałem zrobić format dysku i zainstalowałem dokładnie to samo i teraz nie działa:/ Wyłączałem kompozycje pulpitu i też się nie uruchamia:/

ps. Ten komunikat to jest w eventvwr w zakładce Aplikacje a nie system, więc to chyba błąd samego instalatora:/ Sam już nie wiem, nie tylko ja widzę mam ten problem…

=========

Można usunąć, wyszła poprawka steam dziś i wszystko jest ok. To była wina valve:P