Steam - problem z zalogowaniem

(Dawid Tworzy) #1

Witam!

Jak już niektórym wiadomo około 3 dni temu była jakas awaria, ale dzisiaj "teoretycznie" jest już wszystko w porządku...

Otóż... Chciałem sie dziś zalogować, ale kiedy przyszło wpisac hasło, to pisze, że jest ono niepoprawne... korzystam z opcji przywracania hasła, ale zamiast niego dostałe na emaila kod weryfikujący i pytanie na które musze udzielić odpowiedzi ( nie pamiętam jej, a w dodatku mam wersje francuską CS'a i pytanie też jest po francusku... ). Tworze nowe konto, ale pisze, że musze zarejestrować CS'a jeszcze raz, a potem dostaje odpowiedz, że taki CD-KEY jest juz używane i nie moge grać ( przez moje poprzednie konto... ).

Napisałęm do Supportu, ale tam kazali napoczątku tworzyć nowe konto, a potem :"Please be patient and we will provide you with a solution as soon as possible"..... eh...

Znak ktoś może fracuski to może mi przetłumaczy te hieroglify:

Qui Êtait votre hÊros d'enfance ?

Może mi się nasunie jakas odpowiedz...

Nie wiem co teraz robić... gra kosztowałą 15 euro... a tu lipa... jeszcze były trudności w jej instalacji ( WSZYSTKO po francusku! ), a teraz to...

Kto nażeka, że gry w Polsce są drogie ten świata nie widział...

Dzięki za każdą forme pomocy.

Pozdrowienia!

(Morgenowsky) #2

To normalne.

Po prostu poczekaj kilka dni.

Jeśli nic się nie poprawi to musiały zajść na Twoim koncie jakieś dziwne zmiany.

P.S. Skoro nie możesz się zalogować to skąd możesz wiedzieć jaką masz wersję CSa?

Złączono Posta : 17.12.2006 (Nie) 15:26

To także jest normalne. Można mieć tylko jedno konto na jednym cd-keyu.

(Dawid Tworzy) #3

Chodzi Ci skąd moge wiedzieć, czy mam wersje francuską CCS'a?

Bo we Francji ją kupiłem i "przemyciłem" do Polski... już grałem wcześniej w tego CS'a na teraz nie działającym koncie...