Stefan

Co myślicie o nowym komunikatorze interi? :lol:

lipa ;/

Cytat:"Akcja! Ogień !!

takimi reklamami :arrow: http://stefan.interia.pl/story probuja zachecic ludzi … ale watpie ze im sie to uda … Tlen i GG sa wystarczajaco uzywane i wyprobowane komunikatory

“Komunikator” jest słabiutki.

Widać że włożono w niego zbyt dużo pracy :twisted: …A tak na marginesie u mnie żre aż 30mb.Śmiech na sali!

Niby miał zużywać mało pamięci ,a tu zonk!

Zużywa jej więcej niż multi-komunikator AQQ (posiadający multum wtyczek).

Zdziwiła mnie Interia.

I to bardzo. :?

A Stefan ?

Stefan tu nie pomoże. :stuck_out_tongue:

http://stefan.interia.pl/story “jest plama, nie ma bluzki” :hahaha: :hahaha:

Zapowada się dobrze :lol: Ściagniemy to zobaczymy 8)

heh te reklamy i historyjki po prostu ssą na dowcipach o Chucku Norrisie i tyle

kolejny komunikator niedajacy uzytkownikowi nic ciekawego, powielajacy wszytko to co ma konkurenca… ludzie w interii chyba zabardzo nie mysla… mogliby isc o krok dalej a nie zmieniac tylko nazwe i wyglad… ;/

“bo ten proszek był od ruskich” :lol: :hahaha:

PS. komunikator denny zostaje przy świetnym gg 7.1 :mrgreen:

tak na marginesie jest wersja 7.5 z radiem :wink: + poprawiono w niej kilka bledow :smiley:

to jest wersja testowa, nie do końca stabilna.

Najnowsza oficjalna jest 7.1 [build 6] - taka jak jest na stronie głownej gadulca :lol:

inna sprawa że spece od gg nie umieją sobie nadal poradzić z błędem na serwerach - wysyłanie obrazków :stuck_out_tongue:

Te obrazki są najgorsze.

Już nawet są skargi do autora AQQ o błąd wysyłania obrazków.

A przecież to nie jego wina.

Wina leży po stronie Gadu-Gadu Sp z.o.o. :roll:

jest bardziej stabilna niz obecna oficjalna :wink:

hmm GGT powinni podac do sadu wogole Tlen i inne, wystapic o zakaz uzywania protokolu GG na innych komunikatorach… w ten sposob powstwaloby owiele mniej badziew [patrz “stefan”] :wink:

poza tym średnio 1x na tydzień serwery gg siadają na ok pół godziny :stuck_out_tongue:

dla mnie ten komunikator pasuje. u mnie zrzera 18mb

stefan6zj.th.jpg

lipa zainstalowałem go i jest do kitu!!

Mam Stefana mój kolega chciał mnie zaprość do pokoju konferycyjnego w tlenie a tu taki komunikat

uwaga440rn.jpg

mam nadzieję, że to poprawią :stuck_out_tongue:

Stefan brzmi prawie jak Mietek. A Mietek brzmi biednie… (tak samo jak Stefan) :stuck_out_tongue: